Daily Archives: 23/04/2020Uz nenoteiktu laiku tiek pārcelti Jēkabpils novada nozīmīgākie kultūras un atpūtas pasākumi

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldībā uz nenoteiktu laiku tiek pārcelti un atcelti nozīmīgākie kultūras un atpūtas pasākumi, kuru īstenošana bija plānota līdz 2020. gada 30. jūnijam. Šādas korekcijas kultūras nozares darbā ieviesusi ārkārtējā situācija saistībā ar COVID-19 izplatību.

Lai arī ārkārtējā situācija valstī pagarināta līdz 12. maijam, iespējams, ka ierobežojumi rīkot masu pasākumus saglabāsies ilgāku laiku. Turklāt rīkot šādus pasākumus varētu būt sarežģīti, jo jānodrošina dezinfekcijas līdzekļi un jāievēro stingri noteikti drošības pasākumi.

Skolēnu karjeras attīstība – sadarbojoties

Download PDF

Šogad klātienes mācības skolās vairs neatsāksies, bet palicis daudz neatbildētu jautājumu un neizrunātu lietu. Esmu pārskatījusi plānoto karjeras nodarbību saturu, piemērojot šībrīža aktualitātēm. Šā iemesla dēļ esmu lūgusi skolām, ar kurām notiek sadarbība Karjeras atbalsta projekta  ietvaros, iespēju pievienoties e-klašu žurnāliem, lai veicinātu komunikāciju ar skolēniem un viņu vecākiem.

Ar izdomu arī ārkārtēji ir kārtīgi!

Download PDF

Par eksāmenu norisi vēl aizvien valsts mērogā nav skaidrības. Ābeļu pamatskolas audzēkņi un viņu vecāki tiek informēti par jaunākajiem lēmumiem, taču – neradot lieku satraukumu. Galvenais princips: jāmācās ir, jo zināšanas cilvēkam neviens nevar atņemt!

Šajā neziņas pilnajā laikā, kad slimību piemeklējušajā valstī amatpersonu lēmumi mainās vai ik brīdi, grūti ko konkrētu plānot. Tomēr, ja jau iepriekš bijusi izstrādāta normāla darbības sistēma, problēmu nav! Arī Ābeļu pamatskolas audzēkņi un darbinieki par sistēmas trūkumu nevar žēloties.

Projekti turpinās attālināti

Jo īpaši topošajiem pamatskolas absolventiem ir būtiski turpināt izzināt karjeras attīstības iespējas. Diemžēl ieplānotie pasākumi klātienē pašlaik nav realizējami, taču attālināti viss notiek!

Krājam idejas

Download PDF

Mājturības pulciņa dalībnieki aktīvi meklē idejas, ko varētu realizēt, kad atkal varēs tikt skolas darbnīcā. Šķiet, arī darbnīcas iemītnieki nevar vien sagaidīt, kad atgriezīsies bērni!

Laikā, kad skolas uzdevumi jāpilda mājās, dažkārt domas tā vien vēlas aizklīst izklaižu virzienā. Dažs dara vien to, kas obligāts un par ko atzīmes liek, tomēr tad, ja ir kāda nopietna aizraušanās, tā novārtā pamesta netiek arī šobrīd.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv