Daily Archives: 22/04/2020Labklājības ministrija aicina piedalīties aptaujā cilvēkus ar invaliditāti

Download PDF

Labklājības ministrija pētījuma “Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām ieviešanas izvērtējums” ietvaros uzsāk personu ar invaliditāti vai viņu likumisko pārstāvju aptauju.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot cilvēku ar invaliditāti viedokli par ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām ieviešanu dažādās dzīves jomās.

Studiju un studējošā kredīti kļūs pieejamāki

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Vienkāršotas procedūras studiju un studējošā kredīta noformēšanai un saņemšanai, iespēja saņemt kredītu bez otrā galvotāja, kā arī noslēgt kredīta līgumu attālināti – tik draudzīgi un pieejami nosacījumi valsts galvotā studiju un studējošā kredīta saņemšanai varētu tikt ieviesti jau no šā gada augusta.

Vēl var pieteikties konkursam “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2020”

Download PDF
Vēl līdz šai piektdienai, 24. aprīlim, var pieteikt projektu idejas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai līdz EUR 2665,00 vērtībā konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2020”!
Jēkabpils novada pašvaldība

Vietnē likumi.lv pieejami ar ārkārtējo situāciju saistīto tiesību aktu tulkojumi angļu un krievu valodā

Download PDF

Lai rūpētos par sabiedrības veselības drošību pašreizējā krīzes situācijā un veicinātu informācijas pieejamību ikvienam iedzīvotājam par valstī noteiktajiem ierobežojumiem, aizliegumiem un nepieciešamo rīcību, tiesību aktu vietnē likumi.lv ar ārkārtējo situāciju saistīto tiesību aktu tulkojumi pieejami gan angļu valodā, gan krievu valodā.

Jēkabpils novada pašvaldības iestāžu darbība ārkārtējās situācijas periodā

Download PDF

Sīkāka informācija ŠEIT >>

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv