Daily Archives: 21/04/2020Četrus mēnešus būs iespēja saņemt bezdarbnieka palīdzības pabalstu

Download PDF

Cilvēkam, kuram ir piešķirts bezdarbnieka pabalsta, kas beidzās 2020.gada 12.martā vai vēlāk un kurš sakarā ar Covid-19 izsludinātās ārkārtējās situācijas radītajām sekām nav atradis darbu, varēs pieprasīt bezdarbnieka palīdzības pabalstu.

Šādu jaunu atbalsta formu paredz otrdien, 21. aprīlī, valdības sēdē pieņemtie grozījumi likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”. Par tiem vēl jānobalso Saeimai.

Pasta nodaļas maija brīvdienās nestrādās – sūtījumu saņemšanai pieejami pakomāti

Download PDF

2020. gada maija brīvdienās no 1. līdz 4. maijam Latvijas Pasta nodaļas nestrādās, bet sūtījumu saņemšanai būs pieejami Latvijas Pasta pakomāti.

Tā kā valsts svētku brīvdienās un nedēļas nogalēs tradicionāli strādājošās pasta nodaļas atrodas valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ apmeklētājiem slēgtajos tirdzniecības centros, maija brīvdienu periodā – Darba svētkos 1.maijā, sestdien, 2. maijā, svētdien, 3. maijā, un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā – nestrādās neviena Latvijas Pasta nodaļa. Informācija par darbalaika izmaiņām ir pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv