Daily Archives: 16/04/2020Jēkabpils novadā sāk dalīt kuponus pārtikas preču iegādei izglītības iestāžu audzēkņiem

Download PDF

Vidusdaugavas televīzijas video

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra aicina ievērot savstarpējo distancēšanos

Download PDF

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) atgādina, ka klātienes pakalpojumu saņemšanas laikā var veidoties rindas, tāpēc iedzīvotājus aicinām būt iecietīgiem un ievērot VTUA nodarbinātā norādījumus par pakalpojuma nodrošināšanas organizāciju, ievērot savstarpējo divu metru distanci starp personām (attiecas gan uz publiskām iekštelpām, gan publiskām ārtelpām) un citus epidemioloģiskos drošības noteikumus.

Aptauja: Kas ir brīvība?

Download PDF

1990. gada 4. maijā Augstākā Padome pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”, tādējādi tika atjaunota Latvijas Republika, daļēji spēkā stājās 1922. gada Satversme un sākās pārejas periods līdz pilnīgai valsts neatkarības un brīvības atjaunošanai.

Gatavojoties šī nozīmīgā notikuma trīsdesmitgadei, Latvijas valsts simtgades birojs vēlas uzzināt Jūsu viedokli, kas ir brīvība un ko tā Jums nozīmē.

Aicinām aizpildīt īsu aptaujas anketu ŠEIT!

Projekta “PuMPuRS” darbība turpinās attālināti

Download PDF

Sākoties ārkārtējai situācijai valstī, būtiski mainījās arī mācību process skolās. Jau rit ceturtā nedēļa, kad no ierastajām klātienes nodarbībām skolā, visiem – skolēniem, skolotājiem, vecākiem, nācās pārkārtoties uz attālināto mācību režīmu. Šajā situācijā nācās iepazīt vēl līdz galam neizpētīto digitālo rīku pasauli, risināt jautājumus par mācību organizēšanu, kad tā notiek mājās, kā arī organizēt darbam tos skolēnus, kuriem arī ierastajā režīmā mācību motivācijai bija nepieciešama papildus uzmanība un atbalsts.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv