Daily Archives: 08/04/2020Rit Zasas vidusskolas stadiona rekonstrukcijas darbi

Download PDF

Marta mēnesī Zasas vidusskolas stadionā sākušies rekonstrukcijas darbi. Tika cirsti koki stadiona ZR (kreisajā) pusē, lai netiktu bojāts jaunais segums, plānots ierīkot sētu un dzīvžogu, ierīkot notekas, lai stadionā nestāvētu ūdens, ierīkot apgaismojumu basketbola laukumam, atjaunot tāllēkšanas sektoru, izveidot lodes grūšanas sektoru un pludmales volejbola laukumu un visu stadiona apli noklāt ar sarkano segumu. Darbus veic SIA “LV Roads”. Līguma summa: EUR 77 100. Paralēli iesākts apzāģēt liepām zarus arī stadiona otrā pusē, kas padarīs gaišāku un drošāku stadiona lietošanu. Darbus plānots beigt jūnija vidū. Ar nepacietību gaidām rezultātu, cerēsim, ka tas būs izdevies!

Katalogs “Novada Garša” – vietējās produkcijas ražotājiem

Download PDF

Mājražotāja vai mazā ražotāja piedāvātā produkcija tapusi, izmantojot vismaz 70% vietējas izcelsmes izejvielu, kas izaudzēta pašu saimniecībā vai iegādāta no cita pašmāju ražotāja. Šis ir galvenais kritērijs, lai Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) katalogā www.novadagarsa.lv iekļautu jaunu vietējo ražotāju.

Zināmi Jēkabpils novada 2020. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa rezultāti

Download PDF

Jēkabpils novadā noslēgusies 2020. gada NVO un Iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa pieteikumu izvērtēšana. Kopā tika saņemti 8 projektu pieteikumi, visi no nevalstiskajām organizācijām. Kopējā no pašvaldības pieprasītā finansējuma summa sastādīja 5125,40 eiro. Konkursa mērķiem arī šogad bija atvēlēti 7000 eiro, tādēļ bija iespējams atbalstīt visus projektus.

Rezultātā atbalstīti 8 projekti:

Projekts „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” turpinās attālināti

Download PDF

Šis ir sarežģīts laiks, kad maksimāli liekam lietā  IT tehnoloģiju iespējas, mācot un mācoties attālināti. Arī projekts Nr.8.3.2.2/16/I/001 Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, nepārtraucot savu darbību, piedāvā dažādas sadarbības iespējas attālināti. Pedagoga palīgi Rubeņu, Dignājas pamatskolās un Zasas vidusskolā veic skolēnu konsultēšanu gan telefoniski, gan  izmantojot dažādas piedāvātās platformas sadarbībai, ko izvēlas skola un pedagogs atbilstoši savām un skolēna iespējām.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv