Daily Archives: 03/04/2020Ābeļu pamatskolas skolēni iesaistās “Zemes stundas” akcijā

Download PDF

28. martā akcijā “Zemes stunda”, skolēnu pašpārvaldes mudināti, ar savu izdomu iesaistījās arī Ābeļu pamatskolas audzēkņi.

VUGD aicina bērnus piedalīties konkursā “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”

Download PDF

No 2. līdz 13. aprīlim norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētais konkurss “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”, kura galvenais mērķis ir papildināt bērnu zināšanas par ugunsdrošību un rīcību ārkārtas gadījumos.

Konkursā aicinām piedalīties bērnus no četru līdz četrpadsmit gadu vecumam, kuru uzdevums ir:

Informācija par digitālajiem risinājumiem, lai formalitātes ar valsti varētu kārtot attālināti

Download PDF

Šobrīd, kad valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un tiek piemēroti pasākumi saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu, t.sk. daudzi pakalpojumi ir pieejami tikai digitāli.

Atgādinām vien par dažām iespējām, ko aicinām izmantot, lai formalitātes ar valsti varētu kārtot attālināti. Minēto digitālo iespēju un risinājumu izmantošana būtiski atvieglo gan saziņu ar valsts pārvaldes iestādēm, gan arī pakalpojumu saņemšanu, nedodoties uz iestādēm klātienē.

E-adrese fiziskām personām – vienota un droša saziņa ar valsti

Download PDF

Sākot ar 2019. gadu, Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem ir iespēja izmantot mūsdienīgu un ērtu rīku saziņai ar valsts iestādēm, proti, e-adresi, kas pieejama valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv.

E-adrese iedzīvotājiem un uzņēmējiem rada iespēju visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm turpmāk veikt elektroniski un vienuviet – savā e-adresē.

Mans prieks ir tavs prieks!

Download PDF

Vai noorganizēt labu pasākumu un novadīt to tā, lai visiem ir prieks, ir viegli? To 12.03. uzzināja Sūnu pamatskolas 1.-4. klašu skolēni. Kopā ar Jēkabpils pilsētas Bērnu attīstības un atpūtas centra PALLA jautro komandu – Puķu meiteni, Minniju un Mikiju, skolēni iepazina profesiju – pasākuma organizētājs/vadītājs. Pasākuma laikā skolēni uzzināja:

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv