Daily Archives: 26/03/2020Ābeļu pamatskolā – bez aizķeršanās!

Download PDF

Ābeļu pamatskolā attālināto mācību process notiek bez aizķeršanās – pedagogi šai situācijai sagatavojušies labi.

Valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ arī Ābeļu pamatskolā mācības notiek attālināti, un vismaz pagaidām šķiet, ka ar attālinātu zinību apguvi viss ir un arī būs kārtībā. Tas – pateicoties milzīgajam darbam, ko skolēnu brīvlaikā ieguldījuši pedagogi, kā arī izglītojamo un viņu vecāku atbildīgajai attieksmei un sapratnei pret valstī līdz šim nebijušo situāciju.

Par karjeru neierastajos apstākļos

Download PDF

Laikā no 13. marta, kad viss nenotiek ierasti, meklēju risinājumus darbam, jo klātienes tikšanās ar skolēniem karjeras atbalsta pasākumos un nodarbībās šobrīd nav iespējamas. Taču, izmantojot interneta resursus, ir iespējama gan savu interešu un spēju apzināšana un izpēte, gan virtuāls ceļojums profesiju pasaulē, neklātienē tiekoties ar profesionāļiem, iespējama arī detalizēta tālākizglītības iespēju izpēte.

Vietnē covid19.gov.lv vienuviet būs pieejama aktuālā informācija par Covid-19

Download PDF

Lai iedzīvotāji varētu ērtāk rast atbildes uz jautājumiem saistībā ar Covid-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās, Valsts kanceleja veido tīmekļvietni covid19.gov.lv. Šajā vietnē būs apkopota informācija no atbildīgo iestāžu mājaslapām, statistikas dati, kā arī biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem.

Atbalsts uzņēmējiem ārkārtējās situācijas laikā

Download PDF

10 ieteikumi atbildīgai laika pavadīšanai šonedēļ, gaidot un piedaloties Zemes stundas akcijā

Download PDF

Sākot ar simbolisku gaismas izslēgšanu Sidnejā 2007. gadā, Zemes stunda ir kļuvusi par vienu no lielākajām vides kustībām pasaulē, kas apvieno indivīdus, uzņēmumus un organizācijas vairāk nekā 180 valstīs un teritorijās. Pasaules Dabas Fonds un akcijas partneris Latvijā Tetra Pak aicina ikvienu 28. martā plkst. 20:30 uz stundu izslēgt gaismu savās mājās, tādējādi simboliski paužot atbalstu dabas daudzveidības saglabāšanai. Taču Tu vari darīt vairāk – iepazīsties ar 10 ieteikumiem atbildīgai laika pavadīšanai šonedēļ, gaidot un piedaloties Zemes stundas akcijā!

ALTUM atbalsts uzņēmējiem ārkārtējās situācijas laikā

Download PDF

ALTUM krīzes skartajiem uzņēmējiem nodrošinās divus atbalsta instrumentus: garantijas banku kredītu brīvdienām un apgrozāmos līdzekļus darbības uzturēšanai.

Attīstības finanšu institūcija ALTUM uzņēmējiem, kuriem radušās objektīvas grūtības ar kredītiestādēs uzņemto saistību izpildi, piedāvās kredīta garantijas, kas ļaus bankām atlikt  pamatmaksājumu summas uz laiku līdz diviem gadiem, kā arī piesaistīt garantiju esošiem finanšu pakalpojumiem. Savukārt uzņēmumiem, kuriem būtiski mazinājies darbības apjoms un nepieciešami papildu resursi darbības uzturēšanai, tiks piedāvāti apgrozāmo līdzekļu aizdevumi ar atvieglotiem nosacījumiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv