Daily Archives: 23/03/2020Ekskursija uz galeriju “MANSS”

Download PDF

11. martā Dignājas pamatskolas 5.-7. klases skolēni iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros brauca ekskursijā uz galeriju “MANSS” Jēkabpilī. Mums tika dota iespēja apskatīt mākslinieku Intas Celmiņas un Edvarda Grūbes ekspozīcijas. Vizuālās mākslas skolotāja jau sākumā iedeva katram darba lapu, kurā vajadzēja atzīmēt izvēlētos 3 katra autora darbus un tos raksturot. Gids palīdzēja labāk izprast autoru gleznās attēloto un atbildēja uz mums interesējošiem jautājumiem. Daži mākslas darbi bija grūti saprotami krāsu un formas izkārtojuma dēļ, bija diezgan grūti saskatīt gleznā attēloto. Mēs tikām iepazīstināti ar daiļamatniecības darbiem un gleznām modernās mākslas stilā.

Informācija ilgstošas sociālas aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientu tuviniekiem

Download PDF

Labklājības ministrija informē, ka ilgstošas sociālas aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās (SAC) noteikta karantīna, kas izpaužas kā aizliegums apmeklēt SAC klientus un liegums klientiem atstāt institūciju.

Lūdzam tuviniekus, radiniekus un draugus būt saprotošiem un ievērot noteiktos karantīnas pasākumus. Pasargāsim no iespējas inficēt ar COVID–19 vīrusu savus tuviniekus un citus SAC klientus, kā arī darbiniekus, kuriem šis ir ļoti spraigs darba periods.

Saziņai  lūdzam izmantot SAC mājas lapās pieejamos tālruņa numurus. Visu informāciju par saziņu ar tuviniekiem sniegs SAC darbinieki.

LAD atbalsts lauksaimniecības, mežsaimniecības un putnkopības projektiem

Download PDF

Atbalsts investīcijām mazajiem lauksaimniekiem >>

Atbalsts mežu ieaudzēšanai un iznīcinātu mežaudžu atjaunošanai >>

Atbalsts putnkopības nozarei profilaktiskajiem pasākumiem >>

Lauku atbalsta dienests

Kūlas dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, īpašumu un apkārtējo vidi!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šodien sākas astronomiskais pavasaris, kaut gan sezonai raksturīgais netikums – kūlas dedzināšana Latvijā norisinās jau no 16.janvāra, kad tika reģistrēts pirmais šā gada kūlas ugunsgrēks, kur Rīgā pērnā zāle dega 100m2 platībā. Šobrīd valstī reģistrēti jau 75 kūlas ugunsgrēki un aizvadīto dienu statistika liecina, ka pērnās zāles ugunsgrēku skaits strauji pieaug.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka ilgākā periodā Latvijā gaidāms sauss laiks, kas varētu veicināt kūlas ugunsgrēku izplatīšanos, tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina: kūlas dedzināšana ir aizliegta un sodāma rīcība! Kūlas dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumu, kā arī nodara būtisku kaitējumu dabai!

Par izmaiņām mācību procesa norisē

Download PDF

No 23. marta  mācības skolās notiek attālināti. Tie ir jauni izaicinājumi, jaunu mācību formu meklējumi un risinājumi.

Mēs visi – pedagogi, skolēni, vecāki, pašvaldības – gūstam jaunu pieredzi, kā organizēt mācības citādi.

  • Izglītības iestādes paredzējušas, ka ar skolēniem kā saziņas līdzekļi tiks izmantoti: informācija tiešsaites skolvadības sistēmās – eklase, mykoob, telefoniska saziņa, epasts, sociālie tīkli u.c. Ja tas nav iespējams, mācību materiāls tiks nodrošināts arī papīra formātā.
  • Izglītības iestādes ir pārstrukturējušas mācību stundu plānojumu. Skolēniem būs nodrošināta piekļuve nedēļas plānojumam, attīstot pašvadītas mācīšanās prasmes un izplānojot sev vēlamo mācīšanās veidu.
  • Mācību satura nodrošinājumam kā pamatplatformas paredzēts izmantot uzdevumi.lv, soma.lv, zvaigzne.maconis.lv, https://www.skola2030.lv/lv, kā arī citas platformas un rīkus, kurus līdz šim jau lieto mācību procesā.

Download PDF

26. martā – DOMES SĒDE

Download PDF
2020. gada 26. martā plkst 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Ekonomikas ministrijas informācija komersantiem

Download PDF

Covid-19 izplatības ierobežošanai tirgotājiem jānodrošina papildu drošības pasākumi veikalos >>

Ieteikumi tirgotājiem tirdzniecības organizēšanai >>

COVID-19 ietekmes mazināšanai komersantiem būs pieejami aizdevumi apgrozāmajiem līdzekļiem un kredītbrīvdienu garantijas >>

Nodokļu brīvdienas uzņēmējiem mazinās apgrozāmo līdzekļu trūkumu un palīdzēs risināt piespiedu dīkstāvi >>

PTAC un KP aicina uzņēmējus ārkārtējās situācijas laikā būt godprātīgiem >>

Darbinieku un darba devēju attiecības – jautājumi un atbildes >>

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv