Daily Archives: 19/03/2020Noderīgi tālruņu numuri

Download PDF
Spied uz attēliem, lai skatītu tos lielākus!

Latvijā ieviests jauns tālruņa numurs – 8303, uz kuru turpmāk varēs zvanīt pacienti, lai pieteiktos valsts apmaksātu Covid-19 analīžu veikšanai.

“Ļaudis un Darbi” | marts 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Iznācis Jēkabpils novada informatīvā izdevuma “Ļaudis un Darbi” jaunākais numurs.

Redzot ārkārtas situācijas ierobežojumu pārkāpumus, jāzvana 110!

Download PDF

Visā valstī no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim ir izsludināta ārkārtas situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību: Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (ENGRUS)

Ierobežojumi pasākumu norisē

Šobrīd ir atliktas Valsts policijas amatpersonu klātienes iedzīvotāju pieņemšanas, iedzīvotāji tiek aicināti iespēju robežās iesniegumus, sūdzības un citus dokumentus Valsts policijai iesniegt elektroniski vai izmantot telefonisku saziņu, izvairoties no fiziskas policijas klātienes apmeklēšanas. Izņēmums ir situācijas, ja persona ir saņēmusi norādi ierasties klātienē Valsts policijā.

Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) izziņas derīguma termiņš tiek pagarināts līdz 2020. gada 31. maijam

Download PDF

LM atgādina, ka trūcīgā un maznodrošinātā statuss dod tiesības ģimenei (personai) saņemt valsts un pašvaldības noteikto atbalstu un atvieglojumus.

Personas, kuras saņem valsts vai pašvaldības apmaksātus  sociālās aprūpes un/vai sociālās rehabilitācijas pakalpojumus kā trūcīgas vai maznodrošinātas personas, var turpināt saņemt šos pakalpojumus arī situācijā, ja COVID -19 izraisītās ārkārtas situācijas laikā personai beidzas trūcīgas vai maznodrošinātā statusa derīguma termiņš. Pakalpojuma sniedzējam ir iespējams sazināties ar klienta pašvaldības sociālo dienestu un pārliecināties par izziņas derīgumu. 

Svarīga informācija ceļotājiem, kuri atgriežas Latvijā!

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv