Daily Archives: 17/03/2020Izsludināts projektu konkurss jauniešu iekļaušanai sabiedrībā

Download PDF

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina atklātu projektu konkursu “Atbalsts jauniešu aktivitātēm, kas vērstas uz jauniešu iekļaušanu sabiedrībā, mazinot pret tiem vērsto vardarbību un veicinot jauniešu garīgo veselību”.

Līdz 2020. gada 7. aprīlim biedrības vai nodibinājumi, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas veicināt iekļaujošas sabiedrības veidošanu, īpaši mazinot pret jauniešiem vērsto vardarbību un stiprinot jauniešu garīgās veselību un labklājību, ir aicināti iesniegt projektu konkursā savus projektu pieteikumus. Savas idejas īstenošanai biedrības un nodibinājumi var saņemt finansējumu 2400.00 euro apmērā.

Lielā Talka tiek pārcelta uz 16. maiju!

Download PDF

Latvijā noteiktais ārkārtas stāvoklis ir satraucis visus mūsu valsts iedzīvotājus. Tāpēc Lielās Talkas organizatori, rūpējoties par Latvijas iedzīvotāju veselību, pieņēma lēmumu pārcelt talku no šā gada 25. aprīļa uz 16. maiju un piedāvā jaunu iespēju – organizēt savas individuālās SOLO talkas.

Vita Jaunzeme, Lielās Talkas vadītāja: “Lielā Talka vienmēr ir bijis brīdis, kad cilvēki pulcējas un sanāk kopā radu, darba kolēģu, skolas un studiju biedru vai vienkārši kaimiņu lokā, tāpēc ņemot vērā neviennozīmīgo situāciju, esam nolēmuši pārcelt talkas norises laiku. Tomēr es vēlētos rosināt cilvēkus neieslēgties savās mājās, bet gan vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, ko iesaka arī ārsti.

Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļas paziņojums

Download PDF

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot koronavīrusu izraisītās slimības Covid-19 izplatību, līdz 14.aprīlim tiek ierobežota klientu apkalpošana klātienē. Visas konsultācijas sniegsim telefoniski pa tālr. 27829666, 65220739 vai rakstot e-pastā: dzimtsaraksti@jekabpilsnovads.lv

Dzimšanas un miršanas fakta reģistrēšana notiks iepriekš sazinoties pa augstāk norādītajiem tālruņa numuriem.

Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļa

Aktuāla informācija bibliotēku lietotājiem

Download PDF

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijas teritorijā, laika periodā no 2020. gada 12. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim Jēkabpils novada pašvaldība slēdz bibliotēkas apmeklētājiem.

Ārkārtējās situācijas periodā bibliotēkas lietotājiem nodrošina:

E – pakalpojumus, elektroniskas un telefoniskas uzziņas un konsultācijas.

Lietotāji, kuri vēlas iegūt piekļuves kodus un paroles, E – grāmatām www.3td.lv un Letonikas datu bāzei www.letonika.lv interesēties telefoniski 29822591 vai rakstot uz e-pastu:

Jēkabpils novada skolotāji iesaistās profesionālās kompetences pilnveides programmās

Download PDF

2019./2020. mācību gadā ESF projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros Jēkabpils novada skolu skolotāji iesaistījās trīs ciklu profesionālās kompetences pilnveides programmās:

Kā izplatās COVID-19 vīruss un kā sevi no tā pasargāt?

Download PDF

Slimību profilakses un kontroles centrs
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv