Daily Archives: 13/03/2020Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes paziņojums!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta lēmumu par ārkārtēju situācijas izsludināšanu visā valsts teritorijā no 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 14. aprīlim Jēkabpils novadā tiek atcelti vai pārcelti uz šobrīd nenoteiktu laiku visi publiskie pasākumi bez apmeklētāju skaita ierobežojuma, kā arī amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi.

Tāpat apmeklētājiem slēgts kopš šodienas ir Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs, amatniecības centrs “Rūme”, Ģimeņu iniciatīvu telpa Vandānos, kā arī jauniešu telpas Zasā Ambulances ēkā.

Aicinām saglabāt mieru, rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī sekot līdzi informācijai par situācijas izmaiņām!

P. S. Šajā pavasara un vasaras sezonā esam ieplānojuši dažādus skaistus notikumus, tāpēc aicinām šajā ārkārtas situācijā rīkoties atbildīgi un tiekamies pavisam drīz!

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim” 2020

Download PDF

Sagaidot pavasari, 12. martā biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību turpina iesākto tradīciju un izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē un izglītībā, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā. Pieteikšanās līdz 20. aprīlim, taču laureātu paziņošana notiks apbalvošanas ceremonijā Jēkabnieku  kultūras namā 29. maijā.

VID līdz 14. aprīlim atceļ plānotos publiskos pasākumus un pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē

Download PDF

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Valsts ieņēmumu dienests (VID) no šī gada 13. marta līdz 2020. gada 14.aprīlim visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un atceļ visus ieplānotos publiskos pasākumus.

 Tas nozīmē, ka, sākot no šī gada 13. marta līdz šī 14. aprīlim, VID nesniegs klātienes pakalpojumus nedz VID klientu apkalpošanas centros, nedz vienotajos valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Saistībā ar vīrusu COVID-19 valstī izsludināta ārkārtējā situācija. Kā rīkoties?

Download PDF

Ņemot vērā Pasaules Veselības organizācijas paziņojumu, ka COVID-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus, 12. martā pieņemts lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā:

1. Izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā.

2. Noteikt Veselības ministriju par atbildīgo institūciju darbību koordinācijai ārkārtējās situācijas laikā.

3. Noteikt atbildīgās institūcijas atbilstoši kompetencei par līdzatbildīgajām institūcijām.

4. Ārkārtējās situācijas laikā:

Jēkabpils novada Sociālā dienesta paziņojums

Download PDF

Sakarā  ar izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī, lai novērstu apdraudējumu trešo personu veselībai un dzīvībai, ar 2020. gada 12. martu Sociālās aprūpes namā “Mežvijas” tiek izsludināta karantīna. “Mežviju” iemītnieku apmeklēšana ir aizliegta!

 Lūdzam viesus būt saprotošiem un, rūpējoties par mūsu klientiem, savus apciemojumus atcelt, jo sevišķi, ja esat apmeklējuši vīrusa COVID-19 skartās valstis. par savu tuvinieku pašsajūtu un veselības stāvokli varat interesēties darba dienās laikā no 8.00 -17.00 pa tālruņiem –27813933 (vadītājs) vai 65229704 (aprūpētāji), vai izmantot saziņai e-pastu kaspars.vaislis@jekabpilsnovads.lv.

Būsim pateicīgi par sapratni!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv