Daily Archives: 09/03/202021. martā Baltinavas teātra izrāde Rubeņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21. martā plkst. 12.00 Rubenes kultūras namā viesojas Baltinavas teātris “Palādas” (režisore Anita Ločmele) ar izrādi – komēdiju “Ontons i Anne” IV daļa “Ontana tragedeja”. Ieejas maksa: EUR 4,-. Biļetes var iegādāties vai pieteikt Rubenes KN (tel. 26478498 ).

Latvijas Republikas tiesībsargs aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā

Download PDF

Tiesībsargs aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties aptaujā par  juridiskās palīdzības pieejamību administratīvajā procesā iestādē un tiesā.

Cilvēki savās ikdienas gaitās nereti ir administratīvā procesa dalībnieki, piemēram, pieprasot pensiju, slimības naudu, nodokļu pārmaksas atgūšanu vai lūdzot izsniegt ID karti, būvatļauju vai uzņemt bērnu skolā. Šie ir tikai daži administratīvā procesa piemēri.

Laika posmā no 9.līdz 23. martam tiesībsargs veic aptauju, lai noskaidrotu, vai un ko iedzīvotāji zina par iespēju sarežģītu administratīvu lietu gadījumā, ievērojot cilvēka mantisko stāvokli, valsts vai pašvaldības iestādei lūgt segt izdevumus  par jurista vai advokāta pakalpojumiem.

Ar zināšanām, talantu un, protams, mīlestību!

Download PDF

Kas jauns Ābeļu pamatskolā?

Pedagoga mīlestība pret savu darbu un zināšanas, kā arī talants spēj attīstīt bērnos gan alkas pēc zināšanām, gan atraisīt talantus, kas, iespējams, bērnos snaudušas, gan arī spēju iemīlēt un mīlēt. Iemīlēt un mīlēt tiekšanos pēc aizvien jaunām zināšanām, apzināt un dzīves jomu un attīstīt talantu, kas varbūt kļūs par profesiju un sniegs gandarījumu gan pašam darītājam, gan līdzcilvēkiem. Tie ir vārdi, kas nāk prātā, domājot par šeit pieminēšanas vērtajiem aizvadītā mēneša un šā mēneša sākuma notikumiem Ābeļu pamatskolas audzēkņu dzīvē. Bet tā jau tam būtu jābūt katrā mācību iestādē (un ne tikai), vai ne?…

Rubeņos skatāma izstāde “SĒLIJAI BŪT”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 5. marta līdz 30. martam Rubenes pagasta pārvaldes zālē skatāma izstāde “SĒLIJAI BŪT”.

Apskatāma izstāde Dignājas bibliotēkā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 9. – 20. martam Dignājas bibliotēkā apskatāma izstāde “Viss par pelītēm” (Ingas Martinovas privātkolekcija). Izstādi apskatīt īpaši tiek aicināti bērni.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv