Daily Archives: 03/03/2020Zasā izdejots jau astotais sadancis “Pie Amora”

Download PDF

Vidusdaugavas TV video

Tehniskās apskates grafiks traktortehnikai 2020. gadā

Download PDF

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Apskates laikā vadītājam līdzi jābūt traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. No 2017.gada 30.jūnija par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt pirms pakalpojuma saņemšanas un  TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

Dignājas pamatskolēni dodas mācību ekskursijā

Download PDF

2020. gada 27. februārī mēs, Dignājas pamatskolas 7.-9. klases skolēni, kopā ar audzinātajām devāmies mācību ekskursijā uz Vidusdaugavas televīziju, kur iepazināmies ar TV žurnālista, diktora, operatora un video montētāja profesijām.

Publiskā apspriešana par koku ciršanu pie Kaldabruņas baznīcas

Download PDF

Izsludināta publiskā apspriešana par koku ciršanu ārpus meža zemes īpašumā “Červonkas baznīca”, Jēkabpils novads, Rubenes pagasts, kadastra Nr.5682 010 0048.

Salas vidusskola izstādē “Skola 2020”

Download PDF

28. februārī Salas vidusskolas 12. klases skolēni apmeklēja Ķīpsalā starptautisko izglītības izstādi “Skola 2020”. Jaunieši varēja iepazīties ar jaunākajām Latvijas mācību iestāžu piedāvātajām studiju programmām, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām.

“Baltais Ceļš” | februāris 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” 2020. gada februāra numurs.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv