Daily Archives: 24/02/2020Parki, kas iedvesmo visos gadalaikos

Download PDF

Zemgales Plānošanas reģiona izstrādātajos jaunajos trīs dažādos tūrisma maršrutos ar kopējo nosaukumu “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” ir iekļauti vairāk nekā pussimts Zemgales un Ziemeļlietuvas redzamākie piļu un muižu parki, kas visos gadalaikos lepojas ar floras un faunas daudzveidību, ir vēsturisku notikumu liecinieki, kalpo kā vieta, kur izglītoties, atpūsties un iedvesmoties.

Download PDF

24. februārī radošā darbnīca jauniešiem Brodos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

24.02. plkst. 16.30 Ābeļu tautas namā radošā darbnīca jauniešiem “Kosmētika – dabīgs vai mākslīgs?”. Padomi par kosmētikas nozīmi, tās nepieciešamību ikdienā, kosmetologa paraugdemonstrējumi.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada pašvaldības mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

27. februārī – DOMES SĒDE

Download PDF
2020. gada 27. februārī plkst 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

“Ēnu dienas 2020” noslēguma konference

Download PDF

12. februārī no Salas vidusskolas divpadsmit skolēni piedalījās Ēnu dienā. Šogad tika apmeklēti dažādi uzņēmumi un iestādes (NMP Jēkabpils centrs, Jēkabpils reģionālā slimnīca, PII ‘’Ābelīte, Valsts Probācijas dienests, Latvijas Republikas Saeima, VUGD Jēkabpils nodaļa, Jēkabpils reģionālā slimnīca, SIA DONA, veselības un skaistuma studija Kriosauna), kur skolēni iepazina dažādu profesiju un nozaru prasības, uzzināja par izvēlētās profesijas specifiku.

‘’Trāpīt mērķī’’

Download PDF

5. februārī Salas vidusskolas 10.-12. klasei notika karjeras lekcija/ nodarbība”Trāpīt mērķī ”, kuru vadīja personības izaugsmes mentore Daina Einberga.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv