Daily Archives: 11/02/2020“Ļaudis un Darbi” | janvāris/februāris 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Jēkabpils novada informatīvā izdevuma “Ļaudis un Darbi” jaunākais numurs.

Biedrība “Ūdenszīmes” aicina uz pasākumiem februārī

Download PDF

Februāris šogad ir īsts pavasara mēnesis, un „Ūdenszīmes” aicina uz diviem sezonai atbilstošiem pasākumiem:  

Piektdien, 14. februārī, plkst. 11.00  Kaldabruņas skolā „Zaļumzīles diena”.

Tās programmā:

Siltās ziemas un agrā pavasara putnu klausīšanās kopā ar Leldi Uzkuri;

Līdz 10. martam izstāde Rubeņu bibliotēkā

Download PDF

Rubeņu bibliotēkā līdz 10. martam skatāma izstāde “Kurpes, kurpes, kurpītes.. ”. Pavisam skatāmi vairāk kā 60 eksponāti no keramikas, audekla un citiem materiāliem. Kurpīšu kolekcija pieder Bebrenes pagasta bibliotēkas vadītājai Emmai Malahovskai. Laipni aicināti!

Rubeņu bibliotēka

Sakopsim savu Latviju – Lielā talka šogad norisināsies 25. aprīlī

Download PDF

Šī gada 25. aprīlī jau divpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies “Lielā talka”, kuras ietvaros tiks vērsta uzmanība uz apkārtējās vides sakopšanu un labiekārtošanu, tajā pašā laikā domājot arī par Latvijas ilgtspēju un virzību iepretim zaļākās valsts pasaulē statusam. Viens no 2020. gada “Lielās talkas” vadmotīviem – “Sakop savu sētu, Tava sēta – Latvija”. Šogad talkas ietvaros aicinām papildus atkritumu vākšanai un šķirošanai, veikt arī dažādus labiekārtošanas darbus, lai kopīgiem spēkiem padarītu Latviju tīrāku un skaistāku.

Paveiktie darbi 2020. gada janvārī un februāra pirmajā pusē

Download PDF

2020. gada janvāra Jēkabpils novada domes sēdē dome apstiprināja pašvaldības budžetu, līdz ar to notiek intensīvs darbs, lai īstenotu visas plānotās aktivitātes.

Nozīmīgākie iepirkumi janvārī/februārī: atklāts konkurss elektroenerģijas iegādei Jēkabpils novada vajadzībām un atkārtoti izsludināts iepirkums par malkas piegādi Ābeļu, Dignājas, Kalna un Zasas pagasta pārvaldēm.

Aicinām skolēnus pieteikties vasaras darbiem pagastos

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība aicina skolēnus, kas plāno pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras nodarbinātības pasākumiem vasarā pagastu pārvaldēs, jau laicīgi interesēties/pieteikties sava pagasta pārvaldē, jo pieņemšana vasaras darbiem notiks rindas kārtībā un vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās no 17. līdz 24. februārim. Tālāko pieteikšanās gaitu sīkāk izskaidros pagasta pārvaldē.

Vasaras nodarbinātības pasākumā var piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Iespēja strādāt valsts līdzfinansētajās darba vietās skolēniem būs laika periodā no 1. jūnija līdz 31. augustam.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv