Daily Archives: 04/02/2020Jēkabpils novada pašvaldība piedalījās tūrisma izstādē “Balttour 2020”

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notika 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumi, populārākās iespējas, īpašie piedāvājumi no Jēkabpils novada tika piedāvāti Zemgales tūrisma stendā.

Izstādē “Balttour 2020” Jēkabpils novads tradicionāli piedalījās kopīgi iekš Zemgales reģiona stenda, kas tika iekārtots ar 22 Zemgales reģiona pašvaldību finansiālu atbalstu. Gaidāmās tūrisma sezonas aktualitātes izstādē pozicionēja pieci sadarbības puduri – Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Sēlijas un Vidusdaugavas. Ar Jēkabpils novada tūrisma informāciju izstādes apmeklētāji varēja iepazīties Sēlijas apvienotajā pudurī.

Download PDF

Līdz 29.02. Sēlijas prasmju muzejā skatāma Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu Sindijas Minalto un Mārča Gabranova izstāde “Dārgumi: ko stāsta tautas tērps”.

Ainavu plānošanā Zemgalē tikts vistālāk

Download PDF

Zemgales Attīstības padome (ZAP) nupat kā apstiprinājusi Zemgales Reģionālā ainavas un zaļās infrastruktūras plāna 2020.-2027. gadam gala redakciju. Plānu, kura projekts vairākkārt apspriests ar ieinteresēto valsts institūciju pārstāvju, pašvaldību un kaimiņu reģionu speciālistu piedalīšanos, izstrādājusi mērniecības firma “Delta Kompānija” un tas ir pirmais šāda veida dokuments pārējo četru plānošanas reģionu vidū.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv