Daily Archives: 01/02/2020“Baltais Ceļš” | janvāris 2020

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais numurs.

Projektu aktualitātes Jēkabpils novadā

Download PDF

Jēkabpils novadā tiks uzlaboti drošības pasākumi sadarbībā ar Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas partneriem

2019. gadā Jēkabpils novada pašvaldība parakstīja sadarbības līgumu ar pieciem partneriem par Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam, projekta “The development of sustainable environmental management system for risk prevention in Zemgale region and National park “Braslavskie ozera” (Ilgtspējīgas vides pārvaldības sistēmas izstrāde risku novēršanai Zemgales reģionā un “Braslavskie ozera” nacionālajā parkā) ENI-LLB-1-135,  īstenošanu.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 sāk sniegt arī tiešsaistes konsultācijas

Download PDF

Iespēja saņemt tūlītēju konsultāciju vai palīdzību krīzes situācijā bērniem vispiemērotākajā veidā ir ļoti svarīga. Daļa Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa klientu aptaujās norāda, ka “dzīvā” saruna ar konsultantu vairo nedrošību un traucē pilnībā izklāstīt savu problēmu. Tādēļ Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 piedāvā jaunu pakalpojumu – tiešsaistes konsultācijas jeb čatu.

Klientu apkalpošanas centrs gaida iedzīvotājus!

Download PDF

Arī 2020. gadā savu darbu turpina Jēkabpils novada pašvaldības VPVKAC (valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs), kas atrodas Rubenes pagastā, Rubenes pagasta pārvaldē. Tagad, lai saņemtu vairāku valsts iestāžu pakalpojumus, novada iedzīvotājiem vairs nav jādodas uz atsevišķām valsts iestādēm, jo daudzus pakalpojumus var saņemt vienuviet- Valsts un pašvaldības vienotājā klientu apkalpošanas centrā.

Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļas statistiskie rādītāji 2019. gadā

Download PDF

Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļā 2019. gadā sastādīti 32 dzimšanas, 7 laulības un 73 miršanas reģistri.

2019.gadā Jēkabpils novada dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 32 jaundzimušie (20 meitenes un 12 zēni). No visiem reģistrētajiem jaundzimušajiem 15 vecāki ir bijuši laulībā, savukārt 17 gadījumos paternitāte noteikta, pamatojoties uz paternitātes iesnieguma pamata. Divdesmit jaundzimušie deklarējuši dzīves vietu Jēkabpils novadā, pārējie ir citu novadu bērni – Krustpils, Līvānu, Rēzeknes novada un Jēkabpils pilsētas.

Ābeļu skolā – “projekto”, “konkurso” un uzvar!

Download PDF
Pienācis mūsu ēras trešās tūkstošgades trešais gadu desmits. Kas lasītāju ievērības cienīgs ap šo desmitgažu miju noticis Ābeļu pamatskolā? Par to – turpmākajās rindās!

Kas ietekmē karjeras izvēli?

Download PDF

“Laimes kalve” Krustpils pamatskolā.

Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019. gada 10. decembrī Biržu pamatskolā, Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolā un Krustpils pamatskolā notika sarunas par karjeras lēmumu pieņemšanu “Kas ietekmē karjeras izvēli?”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv