Daily Archives: 30/01/2020Kā atstāt mantojumā pensijas 2. līmeņa kapitālu

Download PDF

No 2020. gada 1. janvāra spēkā stājušās ilgi gaidītās likuma izmaiņas – pensiju 2. līmenī uzkrāto kapitālu var mantot arī gadījumā, ja tā veidotājs no dzīves šķīries vēl pirms pensionēšanās vecuma sasniegšanas.  Līdz šim mantot uzkrāto bija iespējams vien, sasniedzot pensijas vecumu un slēdzot mūža pensijas apdrošināšanas līgumu.

Kā izvēlēties un kopt ugunsdzēšamo aparātu

Download PDF

Rūpējoties par savu dzīvību: kā izvēlēties un kopt ugunsdzēšamo aparātu?

No 2020. gada 1. janvāra visos mājokļos nepieciešams uzstādīt dūmu detektorus, bet papildus tam arī visās privātmājās, darba vietās un automašīnās jābūt ugunsdzēšamajam aparātam. Uzņēmumi ir apraduši ar regulārām darba drošības noteikumu apmācībām, bet ar ikgadēju ugunsdzēšamo aparātu apkopi joprojām grēko kā uzņēmumi, tā privātpersonas. Ar ugunsdzēšamā aparāta iegādi vien nav gana, – lai tas ugunsgrēka brīdī patiešām palīdzētu, ar to ir jāmāk rīkoties, kā arī obligātas ir regulāras apkopes.

Tiek organizēti 3 bezmaksas kursi Jēkabpils novada izglītības darbiniekiem

Download PDF

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros, Jēkabpils novada skolu skolotājiem un atbalsta personālam tiek organizēti 3 veidu bezmaksas profesionālās pilnveides programmas kursi:

4. februārī notiks tālākizglītības kursi izglītības darbiniekiem

Download PDF

04.02.2020. Jēkabpils novada Sēžu zālē Jēkabpils novada Izglītības pārvalde organizē tālākizglītības kursus “Lietvedības organizēšana izglītības iestādē”.

Mērķauditorija: Izglītības iestāžu administrācija, lietveži.

Programmas mērķis:
Efektīva informācijas apmaiņa un lietvedības darba organizēšana.
Piedalās reģistrētie dalībnieki.

Jēkabpils novads piedalīsies tūrisma izstādē “Balttour 2020”

Download PDF
No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumi, populārākās iespējas, īpašie piedāvājumi no Jēkabpils novada tiks piedāvāti Zemgales tūrisma stendā.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv