Daily Archives: 28/01/2020Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kultūras, atpūtas un sporta pasākumi 2020. gada februārī

Download PDF

01.02. plkst. 18.00 Zasas kultūras namā filma “Pilsēta pie upes”.

01.02. plkst. 12.00 Rubenes kultūras namā Jēkabpils novada galda spēļu turnīrs.

03.02. plkst. 15.30 Sēlijas prasmju muzejā Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu Sindijas Minalto un Mārča Gabranova izstādes “Dārgumi: ko stāsta tautas tērps” atklāšana.

Pašvaldības sāk diskusijas ar Saeimas deputātiem par administratīvi teritoriālās reformas karti

Download PDF

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija ir pabeigusi darbu pie reformas likumprojekta, līdz ar to jau piektdien, 24. janvārī, deputāti sāks diskusijas ar pašvaldībām par karti. Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis deputātiem uzsvēra nepieciešamību viest skaidrību par turpmāko diskusiju procesu un nosacījumiem, kas pašvaldībām jāņem vērā sarunās.

22. februārī Jēkabpils novada volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

Sveču mēnesis Sēlijas prasmju muzejā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jau kopš senām dienām latviešiem februāris ir zināms kā sveču mēnesis. Februāris iezīmē ziemas vidu. Latvieši, meklēdami gaismu un siltumu, lēja un dedza sveces. Lejot sveces, latvieši piekodina, ka jābūt labā un jautrā noskaņojumā. Citādi sveces degs ar tumšu liesmu un sprakšķēs. Šogad arī Sēlijas prasmju muzejs atzīmē sveču mēnesi. Visu februāri muzejā būs apskatāmas divas izstādes: Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu izstāde “Dārgumi: Ko stāsta tautas tērps”; sērkociņu kolekcija. Visu februāri ar iepriekšēju pieteikšanos ir iespēja piedalīties sveču mēnesim veltītā nodarbībā skolēniem vecumā no 5- 15 gadiem. Nodarbībā aplūkosim faktus un ticējumus par sveču dienu un darbosimies praktiski! Vairāk informācijas: muzejs@jekabpilsnovads.lv vai zvanot 25465787 .

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv