Daily Archives: 27/01/2020Februārī „Rūmē” – mācības pašnodarbinātajiem un tūrisma domnīca

Download PDF

Mūsu novadā ir daudz iedzīvotāju, kas par savu uzņēmējdarbības formu ir izvēlējušies pašnodarbinātā statusu. Mums ir amatnieki, mājražotāji, muzikanti, pavāri, galdu klājēji, nometņu vadītāji, maketētāji…

Ikviens cenšas nokārtot savas saistības ar valsti, aprēķinot un maksājot savus saimnieciskās darbības nodokļus, taču pēdējos gados likumdošana, kas attiecas arī uz pašnodarbināto personu nodokļiem, ir ļoti mainījusies.

No 1. aprīļa pārtikas ražotājiem jānorāda pārtikas produkta galvenās sastāvdaļas izcelsmes valsts vai izcelsmes vieta

Download PDF

Lai nodrošinātu patērētājus ar pilnvērtīgu informāciju par pārtikas produktu izcelsmi, pārtikas ražotājiem no 2020. gada 1. aprīļa ir jāpiemēro jaunā regula par pārtikas produkta galvenās sastāvdaļas izcelsmes valsts vai izcelsmes vietas norādīšanu.

 Situācijās, kad pārtikas produkta izcelsmes valsts vai izcelsmes vieta (izcelsme) ir norādīta, bet izcelsme nav tā pati, kas ir produkta galvenajai sastāvdaļai, ir jānorāda arī attiecīgās galvenās sastāvdaļas izcelsme vai vismaz jānorāda, ka tā atšķiras no pārtikas produkta izcelsmes.

Dārgumi: Ko stāsta tautas tērps

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņi Sindija Minalto un Mārcis Gabranovs piedalījās Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētajā konkursā “Ko stāsta tautas tērps”, un ir iekļuvuši to deviņu bērnu vidū, kuru darbi tika izvēlēti kā uzvarētāji.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv