Daily Archives: 21/01/2020Teātru saspēle Rubeņos

Download PDF

Jauno gadu iesākot 18. janvārī Rubenes kultūras namā notika teātru diena, uz kuru tika aicināti kaimiņu pagastu amatierteātri. Kaimiņi Dunavieši izrādīja A.Ūdra darbu “Rēgu rotaļas”, Dignājas “Madagurči” B.Juhņevičas “Pavasara neprāts”, Dvietes “Nebēdnieki” A.Daudzvārdes “Pasmaidīsim mīļā” un pašmāju “Kumode” skatītājus priecēja ar parodijām “Suitu sievas Rubeņos” un “Melo vēl”. Un viss šajā pēcpusdienā saistījās ar jauno gadu, gada simboliem, kā arī Teņa dienu.

Novusa treniņi Brodos

Download PDF

Katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst. 19.00 līdz 21.00 Ābeļu tautas namā novusa treniņi. Pieteikšanās uz vietas pie Valda Bitāna.

Līdz 30.01. skatāma izstāde Rubeņu bibliotēkā

Download PDF

Rubeņu bibliotēkā no 14.01. līdz 30.01. skatāma Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja veidotā foto izstāde ,,Mana Latvija – manas mājas”. Izstāde skatāma bibliotēkas darba laikā.

Ņem un dod! Atvērta labdarības istaba Slatē

Download PDF

Rubenes pagasta Slates sabiedriskajā centra telpās atvērta labdarības istaba – sadzīves priekšmetu un apģērbu maiņas punkts. Var nest tīras, nesaplēstas un labā stāvoklī esošas mantas!

Ikviens, kam nepieciešama palīdzība, var bez maksas ņemt gan mantas, gan apģērbus.

Darbojas trešdienās un piektdienās no plkst.10.00 līdz plkst.14.00. Saziņai tālr. 26889057 un 26469585. Istabu uztur un uzrauga Slates radošo sievu pulciņš.

Par nekustamā īpašuma nodokli

Download PDF

Pašvaldība par nekustamā īpašuma nodokļa apmēru kārtējam taksācijas gadam paziņo maksātājam līdz tā paša gada 15.februārim. Ja maksāšanas paziņojums nav saņemts, lūdzam viena mēneša laikā par to informēt Jēkabpils novada pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļu administratori.

23. janvārī – DOMES SĒDE

Download PDF
2020. gada 23. janvārī plkst 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv