Daily Archives: 03/01/2020Izmaiņas pacientu līdzmaksājumu apmēros, sākot no 2020. gada

Download PDF

Sākot ar 2020.gada 1. janvāri spēkā stāsies grozījumi*, kas paredz izmaiņas pacientu līdzmaksājumu apjomā, saņemot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus. Visiem iedzīvotājiem līdzmaksājumu summas būs samazinātas, izņemot līdzmaksājumu par ģimenes ārsta apmeklējumu personām līdz 65 gadu vecumam.

Par izmaiņām sociālās rehabilitācijas pakalpojuma piešķiršanas un sniegšanas kārtībā personām ar funkcionēšanas traucējumiem

Download PDF

No šā gada 1. janvāra sociālās rehabilitācijas pakalpojumi no valsts budžeta līdzekļiem (turpmāk – sociālā rehabilitācija) Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (turpmāk – aģentūra)  tiks piešķirti un  sniegti saskaņā ar Ministru kabineta 03.12.2019. noteikumiem Nr.578 “Noteikumi par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma saņemšanu no valsts budžeta līdzekļiem sociālās rehabilitācijas institūcijā” (turpmāk – noteikumi).

11. janvārī Jaunā gada sarīkojums Ābeļu tautas namā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. janvārī Ābeļu tautas namā svinēsim Jaunā gada atnākšanu!

Plkst. 18.00 Ābeļu tautas nama amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi, bet pēc tam balle kopā ar Pēteri Draņeviču.

11. janvārī Jaunā gada sarīkojums Kalna kultūras namā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

11. janvārī plkst. 19.00 Kalna kultūras namā pasākums “Visiem vajag Jaunā gadā kaut ko jaunu darīt!”. Piedalās Jēkabpils novada amatiermākslas kolektīvi. Ieeja bez maksas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv