Monthly Archives: janvāris 2020„Tu – savas karjeras scenārija autors!”

Download PDF

28.janvārī vairāk kā 50 jauniešiem tika organizēta karjeras izaugsmes praktiskā nodarbība. Tās vadīja trenere/kouča Dainas Einbergas SIA „DK Projects” īpašnieces. Latvijas uzņēmēju un organizāciju vidū pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs-terapeite, trenere un mentore, kā arī motivācijas programmu autore offline un online. Uz 2020. gadu Dainas offline apmācību programmas ir izgājuši vairāk nekā 9800 dalībnieki 22 dažādās pilsētās Latvijā, kā arī Zviedrijā, Ukrainā, Krievijā, Francijā, Anglijā, Norvēģijā un Vācijā. Novadītas vairāk nekā 2360 koučsessiju stundas.

Kā atstāt mantojumā pensijas 2. līmeņa kapitālu

Download PDF

No 2020. gada 1. janvāra spēkā stājušās ilgi gaidītās likuma izmaiņas – pensiju 2. līmenī uzkrāto kapitālu var mantot arī gadījumā, ja tā veidotājs no dzīves šķīries vēl pirms pensionēšanās vecuma sasniegšanas.  Līdz šim mantot uzkrāto bija iespējams vien, sasniedzot pensijas vecumu un slēdzot mūža pensijas apdrošināšanas līgumu.

Kā izvēlēties un kopt ugunsdzēšamo aparātu

Download PDF

Rūpējoties par savu dzīvību: kā izvēlēties un kopt ugunsdzēšamo aparātu?

No 2020. gada 1. janvāra visos mājokļos nepieciešams uzstādīt dūmu detektorus, bet papildus tam arī visās privātmājās, darba vietās un automašīnās jābūt ugunsdzēšamajam aparātam. Uzņēmumi ir apraduši ar regulārām darba drošības noteikumu apmācībām, bet ar ikgadēju ugunsdzēšamo aparātu apkopi joprojām grēko kā uzņēmumi, tā privātpersonas. Ar ugunsdzēšamā aparāta iegādi vien nav gana, – lai tas ugunsgrēka brīdī patiešām palīdzētu, ar to ir jāmāk rīkoties, kā arī obligātas ir regulāras apkopes.

Tiek organizēti 3 bezmaksas kursi Jēkabpils novada izglītības darbiniekiem

Download PDF

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros, Jēkabpils novada skolu skolotājiem un atbalsta personālam tiek organizēti 3 veidu bezmaksas profesionālās pilnveides programmas kursi:

4. februārī notiks tālākizglītības kursi izglītības darbiniekiem

Download PDF

04.02.2020. Jēkabpils novada Sēžu zālē Jēkabpils novada Izglītības pārvalde organizē tālākizglītības kursus “Lietvedības organizēšana izglītības iestādē”.

Mērķauditorija: Izglītības iestāžu administrācija, lietveži.

Programmas mērķis:
Efektīva informācijas apmaiņa un lietvedības darba organizēšana.
Piedalās reģistrētie dalībnieki.

Jēkabpils novads piedalīsies tūrisma izstādē “Balttour 2020”

Download PDF
No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumi, populārākās iespējas, īpašie piedāvājumi no Jēkabpils novada tiks piedāvāti Zemgales tūrisma stendā.

Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kultūras, atpūtas un sporta pasākumi 2020. gada februārī

Download PDF

01.02. plkst. 18.00 Zasas kultūras namā filma “Pilsēta pie upes”.

01.02. plkst. 12.00 Rubenes kultūras namā Jēkabpils novada galda spēļu turnīrs.

03.02. plkst. 15.30 Sēlijas prasmju muzejā Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu Sindijas Minalto un Mārča Gabranova izstādes “Dārgumi: ko stāsta tautas tērps” atklāšana.

Pašvaldības sāk diskusijas ar Saeimas deputātiem par administratīvi teritoriālās reformas karti

Download PDF

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija ir pabeigusi darbu pie reformas likumprojekta, līdz ar to jau piektdien, 24. janvārī, deputāti sāks diskusijas ar pašvaldībām par karti. Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis deputātiem uzsvēra nepieciešamību viest skaidrību par turpmāko diskusiju procesu un nosacījumiem, kas pašvaldībām jāņem vērā sarunās.

22. februārī Jēkabpils novada volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

<< NOLIKUMS >>

Sveču mēnesis Sēlijas prasmju muzejā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Jau kopš senām dienām latviešiem februāris ir zināms kā sveču mēnesis. Februāris iezīmē ziemas vidu. Latvieši, meklēdami gaismu un siltumu, lēja un dedza sveces. Lejot sveces, latvieši piekodina, ka jābūt labā un jautrā noskaņojumā. Citādi sveces degs ar tumšu liesmu un sprakšķēs. Šogad arī Sēlijas prasmju muzejs atzīmē sveču mēnesi. Visu februāri muzejā būs apskatāmas divas izstādes: Jēkabpils mākslas skolas Zasas filiāles audzēkņu izstāde “Dārgumi: Ko stāsta tautas tērps”; sērkociņu kolekcija. Visu februāri ar iepriekšēju pieteikšanos ir iespēja piedalīties sveču mēnesim veltītā nodarbībā skolēniem vecumā no 5- 15 gadiem. Nodarbībā aplūkosim faktus un ticējumus par sveču dienu un darbosimies praktiski! Vairāk informācijas: muzejs@jekabpilsnovads.lv vai zvanot 25465787 .

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv