Daily Archives: 19/12/2019Ziemassvētki Zasas vidusskolas internātā

Download PDF

Gaidot vienus no skaistākajiem svētkiem gadā – Ziemassvētkus, Zasas vidusskolas internātā dzīvojošie bērni tiešām sagaidīja īstu brīnumu. 16. decembrī pie viņiem viesojās rūķi no Salaspils 1. vidusskolas ar mīļām un ļoti gaidītām Ziemassvētku dāvanām. Mēs sakām paldies par viņu rūpēm, izdomu, atsaucību un labestību. Lai sveču gaisma dvēselē un saules mirdzums acīs arī nākamajos gados! PALDIES!

Vienmēr uz pasaules kāds…

Download PDF

,,Vienmēr uz pasaules kāds, kuram bez tevis ir auksti, un pat aiz pasaules vēl vajag siltu plaukstu…”- ar šiem vārdiem ar plaukstā atvērtu sirdi klusi nāk dziesma pa baltu ceļu, vezdama pie rokas Mīlestību. To, bez kuras nevar dzīvot ne koks, ne puķe, ne māja, ne cilvēks. Pasaulē daudz kuriem pietrūkst  laba  vārda, piedošanas, iejūtības, sapratnes, labvēlības, palīdzības.

Zasas vidusskola iesaistās labdarības akcijā

Download PDF

Decembra mēnesī, kad ar katru dienu kļūst tumšāks un drēgnāks, daudziem šis laiks kļūst grūtsirdīgs un skumjš. Tāpēc vien gribas kā Kaķītim no K.Skalbes pasakas teikt: „Lai vairojas labāk prieks!”

Zasas vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2019./2020.m.g. 1. semestrī

Download PDF
Zasas vidusskolā sporto visi un dara to ļoti labprāt. Kā jau ierasts, Zasas vidusskolas jaunieši var lepoties ar augstiem sasniegumiem sportā, izturību un cīņasgribu, un arī šī mācību gada 1. semestrī viņi to ir apliecinājuši ar saviem rezultātiem gan individuālajās disciplīnās, gan sporta spēlēs un ikdienā.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv