Daily Archives: 05/12/2019Sociālajā namā “Mežvijas”, Ziemassvētkus gaidot

Download PDF

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa teātru skate

Download PDF

29.novembrī un 30.novembrī Viesītes kultūras pilī notika ikgadējā Jēkabpils apriņķa amatierteātru skate. Skati rīkoja Jēkabpils novada kultūras pārvalde sadarbībā ar Viesītes kultūras pils darbiniekiem. Skates mērķis – saglabāt teātru spēles tradīciju novados, veicināt kolektīvu māksliniecisko izaugsmi, izvērtēt amatierteātru iestudējumu kvalitāti.

Pasākumi Leimaņu bibliotēkā decembrī

Download PDF

Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?

Download PDF

Bizness mazpilsētā

Download PDF

ESF

22.novembrī  Krustpils pamatskolā 4. -7. klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta nodarbība, sadarbībā ar dizaina uzņēmumu SIA BETOLLI . Uzņēmums rīko sava zīmola modes skates, piedāvā pašūt kreklus, kleitas, latviskus un tautiskus tērpus dejotājiem, cepures ar latviskiem uzrakstiem, aksesuārus sunīšiem, kā arī izgatavo tauriņus un citus aksesuārus pēc individuāla pasūtījuma. BETOLLI atrodas Talsos, bet tā klienti – visā Latvijā un ne tikai: arī Kanādā, Vācijā, Anglijā, Norvēģijā, Krievijā, Ungārijā, Dānijā un pat modes mekā Itālijā.

Lekcijas veidā skolēniem tika piedāvāta darba pasaules iespēju un izaicinājumu iepazīšana biznesa pasaulē, uzņēmējas un BETOLLI izveidotājas Līgas Krauzes veiksmes stāsta uzklausīšana.

Darbojoties  praktiski BETOLLI tauriņu meistarklasē, skolēni izmēģināja labākās biznesa idejas realizēšanu apģērbu un tekstilizstrādājumu ražošanas nozarē, gatavojot katrs savu vienreizēju un unikālu tauriņu.

Pasākuma laikā skolēni klātienē iepazina un izmēģināja labākās biznesa idejas realizēšanu apģērbu un tekstilizstrādājumu ražošanas nozarē, kas noderēs , lai veidotu savu karjeru dizaina jomā, kā arī  skolēni uzzināja par izglītības iespējām, lai apgūtu minēto profesiju.

Izdevumi tika segti no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.

 

Sagatavoja: Pedagogs karjeras konsultants Alda Miezāka

Vai viegli būt par žurnālistu?

Download PDF

ESF

  1. novembrī Sūnu psk., Vīpes psk., Mežāres psk. 7.-9. kl. skolēni uzklausīja žurnālistu Valdi Aleksandrovu un iepazinās ar profesijām, kas saistītas ar žurnālistiku: žurnālists, korektors, redaktors, fotožurnālists.

Veiksmīgas karjeras ABC  izaugsmei

Download PDF

ESF

Veiksmīgas karjeras ABC  izaugsme

29. oktobrī Viesītes vsk. 5.-6.klašu 57 izglītojamiem piedalījās profesionāļa lekcija ar praktiskiem piemēriem “Atspēriens profesionālajā izaugsmē!” Pasākums notieka projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Aktivitātes mērķis bija sekmēt izglītojamo zināšanas par profesiju daudzveidību, darba specifikas īpatnībām, personīgajām īpašībām, izaicinājumiem medijos, reklāmā un mārketingā u.c.

Profesionālis/žurnālis veica sekojošus uzdevumus:

*Izveidoja ieskats mediju pasaules/žurnālista, reportiera, fotogrāfa ikdienā:darba instrumentos, aprīkojumā,  un vidi (apstākļus).

*Uzturēja sarunu ar skolēniem par profesijas pārstāvju pienākumiem, izaicinājumiem un panākumiem,  kā arī veiksmes stāstiem.

*Noskaidroja, kādi talanti būs aktuāli un pieprasīti globālajā nākotnes profesiju lokā un mediju jomas darbos.

*Izglītojamos iesaistīja praktiskos procesos(raksta intervija, korekcijas process,foto sesija u.c.), lai ar piemēriem noskaidrotu interesējošos jautājumus. Karjeras pasākuma sasniedzamais rezultāts bija izglītojamo iepazīstināšana ar profesiju daudzveidību konkrētā jomā, ikdienas pienākumus, darba instrumentus un apstākļus. Sakārtot sev aktuālās vērtības. Uzzināt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Pašu rokām radīts siltums !

Download PDF

Biedrība „Noskaņa” (Zasas pag., Zaļā 10) rīko Ziemassvētku dāvanu andeli. „Medījot” skaistākās svētku dāvanas, droši var apmeklēt krāsaino un bagātīgo rokdarbu tirdziņu.

… viss pirmssvētku noskaņai- Nāc un izvēlies!

Informācija saziņai – 25620359

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv