Monthly Archives: decembris 2019Download PDF

ATKĀRTOTA APTAUJA par prioritātēm Jēkabpils novada pašvaldības 2020. gada budžetā

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldība aicina piedalīties atkārtotā aptaujā par prioritātēm pašvaldības 2020. gada budžetā. Izteikt savu viedokli pašvaldība aicina tos, kuri to vēl nebija paspējuši izdarīt. 

Aptauja pieejama, spiežot ŠEIT >>

Tāpat aptauju iespējams izdrukāt un aizpildīt papīra formātā (Word dokuments ŠEIT >>), un iesniegt tuvākajā pārvaldē klientu apkalpošanas speciālistam vai arī novada administrācijā Rīgas ielā 150a Jēkabpilī.

Atbildes iespējams iesniegt līdz 2020. gada 8. janvārim, plkst. 17.00.

Jēkabpils novada pašvaldība

Priecīgus svētkus!

Download PDF

27. decembrī – DOMES SĒDE

Download PDF

2019. gada 27. decembrī plkst. 11.00 Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē, Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks skatīti un apstiprināti šā gada 27.decembrī Jēkabpils novada domes sēdē.

Download PDF

Iedzīvotāji līdz šā gada 23.decembra plkst. 15:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus  juriskonsultei Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv, par saistošo noteikumu “Grozījumi Jēkabpils novada domes 2015.gada 26.novembra saistošajos noteikumos Nr.13/2015 “Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālās palīdzības pabalstiem Jēkabpils novadā”  projekta saturu.

Pēc izteikto priekšlikumu vai iebildumu apkopošanas, būtiskākos no tiem, izvērtējot lietderības apsvērumus, paredzēts iekļaut saistošajos noteikumos.

Saistošo noteikumu projekts pielikumā.

Jēkabpils novada pašvaldības darba laiks svētkos

Download PDF

Gada gaišākie un ģimeniskākie svētki tuvojas!

Download PDF

Kultūras pasākumi Rubenes kultūras namā gada nogalē

Download PDF

21.decembrī plkst.12.00 eglīte pirmsskolas vecuma bērniem “ Ziemassvētku piedzīvojums”. Tūlīt pēc sarīkojuma mazajiem pie kultūras nama iedegsim kopīgi lielo egli.

26.decembrī plkst.15.00 koncerts visai ģimenei “ Sajūti Ziemassvētkus”. Ar  omulīgu svētku koncertprogrammu  viesojas mūziķi  Iveta Baumane ,Roberts Pētersons un sitaminstrumentālists  Ainis Zavadskis.

28.decembrī plkst.20.00 tradicionālais Vecgada koncerts, kurā piedalās visi septiņi kultūras nama amatiermākslas kolektīvi. Atskats uz paveikto un jauni , radoši priekšnesumi .

plkst.22.00 Vecgada balle. Spēlē grupa “ Dvinskas muzikanti”.

Ziemassvētki Zasas vidusskolas internātā

Download PDF

Gaidot vienus no skaistākajiem svētkiem gadā – Ziemassvētkus, Zasas vidusskolas internātā dzīvojošie bērni tiešām sagaidīja īstu brīnumu. 16. decembrī pie viņiem viesojās rūķi no Salaspils 1. vidusskolas ar mīļām un ļoti gaidītām Ziemassvētku dāvanām. Mēs sakām paldies par viņu rūpēm, izdomu, atsaucību un labestību. Lai sveču gaisma dvēselē un saules mirdzums acīs arī nākamajos gados! PALDIES!

Vienmēr uz pasaules kāds…

Download PDF

,,Vienmēr uz pasaules kāds, kuram bez tevis ir auksti, un pat aiz pasaules vēl vajag siltu plaukstu…”- ar šiem vārdiem ar plaukstā atvērtu sirdi klusi nāk dziesma pa baltu ceļu, vezdama pie rokas Mīlestību. To, bez kuras nevar dzīvot ne koks, ne puķe, ne māja, ne cilvēks. Pasaulē daudz kuriem pietrūkst  laba  vārda, piedošanas, iejūtības, sapratnes, labvēlības, palīdzības.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv