Daily Archives: 13/11/2019Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai: līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums

Download PDF

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātāju ievērībai: līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

Nomaksāt nodokli iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

13. novembrī Zasas dzirnavu draugu sanākšana

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2019. gada 13. novembrī plkst. 15.00 Zasas dzirnavu draugu sanākšana! Aplūkosim dzirnavu iekšpusi un atjaunotās iekārtas; ieklausīsimies stāstos par dzirnavu vēsturi.

Pasākuma laikā var notikt filmēšana vai fotografēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Folkloras kopa “Kāre” atzīmē savas darbības 10 gadus

Download PDF

Es atvēru nama durvis
Mārtiņdienu gaidīdama…

2009. gadā Rubeņos nodibinājās tradīciju kopa ar mērķi  veidot folkloras kolektīvu. Kā pirmā vadītāja tika uzrunāta Ināra Rudeviča. Tā nu dzima šis kolektīvs, kura vadību pārņēma Aīda Bikauniece un vēlāk Inga Kraševska, kura kopu vada joprojām.

14. novembrī Rubeņos Valsts svētku sarīkojums, 19. novembrī – filma

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

14. novembrī plkst. 14.00 Rubenes kultūras namā Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltīts svinīgs sarīkojums.

Programmā:

– Svētku uzruna,

– Jēkabpils novada pašvaldības apbalvojumu pasniegšana,

– Koncerts (piedalās Rubeņu pamatskolas audzēkņi, Jēkabpils valsts ģimnāzijas meitenes),

– Indras Zvirgzdiņas foto izstāde „Pasaule pilna brīnumu”.

Ieeja bez maksas.

13. novembrī “Pusstundas skrējiens” Ābeļu pagastā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Ābeļu pagastā 13. novembrī norisināsies tradicionālais Lāčplēša dienai veltītais “Pusstundas skrējiens”. Pasākumā lāpām, ugunskuriem un svecēm degot tiek aicināts piedalīties ikviens. Skrējiens notiek sadarbojoties ar Jēkabpils sporta centru, kā arī Ābeļu pagasta pārvaldi.

<< NOLIKUMS >>

VUGD 2. decembrī organizē konsultāciju dienu par dūmu detektoriem

Download PDF

2. decembrī, tieši 30 dienas pirms stāsies spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas nosaka, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ikvienu iedzīvotāju, kuram ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, doties uz jebkuru no 92 VUGD daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu, un saņemt konsultāciju.

Notika Lāčplēša dienai un Augškurzemes partizānu pulka 100-gadiem veltīts pasākums

Download PDF

10. novembra pēcpusdienā Aknīstes novada Asarē notika Lāčplēša dienai un Augškurzemes partizānu pulka 100-gadiem veltīts pasākums. Ar piemiņas brīdi pie Latvijas atbrīvošanas cīņās kritušo Augškurzemes partizāņu pulka karavīru pieminekļa atcerējāmies mūsu brīvības cīnītājus, nolikām ziedus un aizdedzām svecītes.

Jēkabpils novada skolas turpina dalību projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Download PDF

Jēkabpils novada skolas arī šajā mācību gadā turpina dalību Eiropas Sociālā fonda projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, kurā pašvaldība iesaistījās 2018. gada 5. novembrī. Šī projekta ietvaros paredzēts mazināt to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu. Pasākumi projektā ir vērsti uz agrīnu skolēna problēmas diagnostiku un risinājumu, lai novērstu samilzušu situāciju risināšanu un varētu būt mazāk efektīva.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv