Monthly Archives: novembris 2019Pirmdien VUGD organizē konsultāciju dienu par dūmu detektoriem

Download PDF

Jau pirmdien, 2.decembrī no 14.30 līdz 18.30 ikviens iedzīvotājs, kuram ir jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, tiek aicināts doties uz jebkuru no 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu un saņemt konsultāciju. Papildus, iedzīvotājiem tiks izdalīti arī informatīvie materiāli un nodemonstrēta dūmu detektora darbība.

Īstenots projekts “Pārceltuves pakalpojuma uzlabošana Dignājas pagastā”

Download PDF

Jēkabpils novada pašvaldības rīkotajā biznesa ideju konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” tika saņemti vairāki projektu pieteikumi. Pirmo vietu un Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējumu projekta realizācijai EUR 3000 apmērā ieguva projekta pieteikums “Pārceltuves pakalpojuma uzlabošana Dignājas pagastā”.

Pirmās adventes sagaidīšana Kalna pagasta kultūras namā

Download PDF

Svētdien, 1. decembrī notiks Pirmās adventes sagaidīšana Jēkabpils novada Kalna kultūras namā. Plkst. 18.00 Trio “Milonga” koncerts. Pēc koncerta egles iedegšana pie kultūras nama.

Amatierteātru skate 2019

Download PDF

2019. gada 29. un 30. novembrī Viesītes kultūras pilī notiks Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadu amatierteātru skate. Skati rīko Jēkabpils novada kultūras pārvalde sadarbībā ar Viesītes kultūras pili. Skates mērķis – nodrošināt teātra spēles tradīcijas saglabāšanu un attīstību novados, veicināt katra kolektīva māksliniecisko izaugsmi, kā arī noteikt reģiona skates dalībniekus.

Iespēja izteikt viedokli novada iedzīvotājiem!

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošajiem noteikumiem, kas šobrīd ir izstrādāti un tiks skatīti un  apstiprināti šā gada 28.novembrī  Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 27.novembra plkst. 15:00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus  juriskonsultei Gitai Ločai elektroniski, sūtot pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv, par saistošo noteikumu “Sociālo dzīvokļu izīrēšanas kārtība Jēkabpils novadā”  projekta saturu.

28. novembrī – DOMES SĒDE

Download PDF

2019. gada 28. novembrī plkst. 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Sēdes protokols

Download PDF

Aicinām Jēkabpils novada sportistus

līdz 16. decembrim iesniegt informāciju par 2019. gadā nozīmīgākajām sacensībām un izcīnītajām godalgām sportistu naudas balvu izvertēšanai. Informāciju sūtīt uz: baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv .

Sīkāka informācija pa tel. 28677242.

Sēlijas prasmju muzejā aplūkojama jauna izstāde!

Download PDF

No 23. novembra līdz 13. decembrim jebkuram interesentam būs iespējams aplūkot Zasas, Leimaņu un Kalna pagastu aušanas nodarbību dalībnieču darbus!

VUGD 27.novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Download PDF

Nākamnedēļ, 27.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

“Trauksmes sirēnas ir paredzētas iedzīvotāju brīdināšanai gadījumos, kad notikusi dabas vai tehnogēna katastrofa, vai arī pastāv tās draudi. Ir būtiski regulāri pārbaudīt trauksmes sirēnas, lai, ja būtu nepieciešams tās izmantot reālā situācijā, tas nostrādātu bez aizķeršanās. Šogad VUGD trauksmes sirēnu pārbaudi organizē citādāk – pārbaudot trauksmes sirēnu iedarbināšanu dažādos mērogos, sākumā iedarbinot sirēnas visā valstī, bet vēlāk atsevišķi vienā pilsētā,” norāda VUGD Civilās aizsardzības pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Ivars Nakurts.

Līnijdeju grupa “Maybe” iegūst 1. vietu 10. Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju čempionātā

Download PDF

Šī gada 17.novembrī kultūras pilī Ziemeļblāzma norisinājās 10.Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju čempionāts. Jau otro gadu čempionātā piedalījās arī līnijdeju grupa „Maybe” no Dunavas (vadītāja Līga Navicka).

Pagājušogad līnijdeju grupa „Maybe” čempionātā ieguva 5.vietu, šogad 1.vietu kategorijā  “Social Team All ages”. Individuāli sacensībās piedalījās divas dejotājas – Ksenija Šulte un Katrīna Ērgle. Meitenes startēja kategorijā “Social Adult Female” un ieguva 1. un 2. vietu.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv