Daily Archives: 31/10/2019Arī šogad tiks rīkota labdarības akcija “Dzīvo vesels!”

Download PDF

Jēkabpils reģionālās slimnīcas apkalpotajā teritorijā par tradīciju kļuvusi labdarības akcija “Dzīvo vesels!”. Tās laikā pacientiem tiek nodrošinātas bezmaksas medicīniskās konsultācijas, savukārt daļai pacientu – bezmaksas operācijas. Idejas iniciators ir traumatologs ortopēds Kaspars Ūdris, kurš par šo iniciatīvu pirms dažiem gadiem saņēma apbalvojumu “Latvijas Lepnums” nominācijā “Vairāk, nekā prasa pienākums”. Labdarības akcija “Dzīvo vesels!” norisināsies arī šogad.

Profesionālās kompetences pilnveides pasākumi izglītībā 2019./2020.m.g. oktobrī

Download PDF

2. un 3. oktobrī sadarbībā ar LU Starpnozaru iniciatīvu centru norisinājās pirmie semināri pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “Skolu vadības loma jaunā mācību satura un pieejas mācībām ieviešanai skolā”.

Novadu un pilsētas izglītības iestāžu skolu komandas ieguva zināšanas par  pārmaiņām izglītībā, par  ceļu uz mācīšanās pieejas maiņu skolā, vērtēšanu mācīšanās uzlabošanai, datu ievākšanu, analīzi un lietošanai skolas darbā, kā arī par skolas pārmaiņu iniciatīvas plānošanu. Turpmākie semināri plānoti novembrī un decembrī.

Karjeras nedēļa Jēkabpils novada skolās

Download PDF

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) jau septīto gadu organizēja Karjeras nedēļu, kas norisinājās laika posmā no 14. līdz 18. oktobrim, visās Latvijas pilsētās un novados. Tās mērķis ir jauniešu iesaistīšana dažādās karjeras izglītības aktivitātēs – apmeklēt uzņēmumus, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, piedalīties diskusijās un radošajās darbnīcās.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv