Daily Archives: 30/10/2019Aizvadīts ikgadējais koncerts – konkurss „Atnāc ar savu dziesmu”

Download PDF

Ar pozitīvām emocijām aizvadīts ikgadējais koncerts – konkurss „Atnāc ar savu dziesmu”. Daudziem mūzikas mīļotājiem šis ir iemesls reizi gadā saņemties un uzkāpt uz skatuves, citiem tas ir kārtējais iemesls parādīt savu talantu plašākai publikai, bet pārējiem tā ir iespēja baudīt lielisku koncertu.

“Baltais Ceļš” | oktobris 2019

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais – oktobra – numurs.

Lonija Līce – At­zi­nības krusta kavaliere

Download PDF

Valsts prezidents Egils Levits 18. novembrī svinīgā ce­remonijā Rīgas pilī pasniegs augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu – 74 sabiedrības pārstāvjiem. Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2019. gada 18. oktobra lēmumu par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Triju Zvaigžņu ordenis tiks piešķirts 31 izcilai personībai, Viestura ordenis – 9, bet Atzinības krusts – 34.

Izveidota Zasas dzirnavu vēsturiskā ekspozīcija

Download PDF


Kopš 2005. gada Zasas dzirnavu īpašnieks H. Kortmans daudz darījis Zasas dzirnavu sakopšanā, atjaunošanā un popularizēšanā. Daudz ko veicis sadarbībā ar vietējiem iedzīvotājiem: Zasas dzirnavu vēstures izpēti, sakopšanas talkas, pasākumus bērniem un jauniešiem. Jēkabpils novada pašvaldības NVO un iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā līdzfinansētā projekta “Zasas dzirnavu vēsturiskā ekspozīcija” ietvaros ir izveidota vēsturiska ekspozīcija, kas, iepriekš piesakoties, būs pieejama gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Zasas viesiem bez maksas.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv