Daily Archives: 28/10/2019Biedrība “Sēļu pūrs” īstenojusi ELFLA LEADER projektu “Ievads materiālu dizainā un tehnoloģijās”

Download PDF
21. un 22. oktobrī Jēkabpils novada amatniecības centrā “Rūme” notika mācību nodarbības “Ievads materiālu dizainā un tehnoloģijās”, kuras organizēja biedrība “Sēļu pūrs”.

Aicina pieteikties brīvprātīgo mentoru apmācību semināram

Download PDF

Biedrība “Dzīvības koks” aicina pieteikties brīvprātīgo mentoru apmācību semināram 30. oktobrī, no plkst. 11.00 – 17.00 Brīvības ielā 45, Jēkabpils Sociālā dienesta telpās.

<< PROGRAMMA >>

Leimaņu bibliotēka svin rudens svētkus

Download PDF

Rudentiņ, bagāts vīrs,
Daudz tu mums dāvināji:
Pilnas klētis labībiņas,
Pilnas ķešas sudrabiņa.

(Latv. tdz.)

23. oktobrī Leimaņu Tautas namā uz rudens svētkiem pulcējās Leimaņu bibliotēkas čaklie lasītāji. Mazie Pūčulēni, aktīvie Bērnu žūrijas dalībnieki, aicinot līdzi savus draugus un radiniekus, kas pa skolēnu rudens brīvdienām ieradušies uz laukiem, sanāca kopā, lai interesanti pavadītu laiku, parunātos, apspriestu izlasītās grāmatas.

Dignājas pagasta ļaudis lustē “ZIEDU BALLĒ”

Download PDF

Lai rudens raža apcirkņos,
Lai domas nerimst apvāršņos,
Lai salnu dzestrums možumam,
Lai lapu rota krāšņumam!

25. oktobrī, kad rudens raža nu jau novākta, tad Dignājas pamatskolas zālē pagasta skaisto, apaļo gadu (50, 55, 60, 65, 75, 80, 85, 90 un 95) jubilāri pulcējās uz ikgadējo “Ziedu balli”, svētku gaviļnieki īpaši posušies un gatavojušies šim pasākumam. Šādu jubilāru, kuriem šajā gadā apaļās jubilejas, Dignājas pagastā ir 42.

31. oktobrī Helovīnu svinēšana Vidsalā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

31. oktobrī plkst. 18.00 svini pasaulē populāros Helovīnus Vidsalā! Grebsim ķirbjus, spokosimies un agleznosim sejas. Labākajām maskām, ķirbjiem un sporta aktivitāšu dalībniekiem tiks gardas balvas. Ģimenes mērosies spēkos “jestro pupiņu lasīšanas čempionātā”, “spocīgajā volejbolā” ar lielo bumbu, kā arī citās aktivitātēs. Nāc ar savu ķirbīti vai izvēlies kādu no mūsu klāsta. Informācija pa tālr. 22432134.

“Āra dzīvojamā istaba” ir atklāta!

Download PDF


29. septembrī tika atklāts projekts, kurš tapis ar Jēkabpils novada NVO un iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa atbalstu – Zasas “Āra dzīvojamā istaba”. Izmantojot novada ieguldītos EUR 700 un pašu materiālus un darba spēkus, tika attīrīta, sakopta un iekārtota daļiņa no Zasas Muižas parka “Bērzzemnieki” mājas īpašumā un tagad ir pieejama gan Zasas iedzīvotajiem, gan tās apmeklētājiem.

31. oktobrī – DOMES SĒDE

Download PDF
2019. gada 31. oktobrī plkst. 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Radošs piektdienas vakars Sēlijas prasmju muzejā!

Download PDF

26. oktobra vakaru Sēlijas prasmju muzejā pavadījām skaisti un ekoloģiski! Mūs ar “zero waste” jeb bezatkritumu dzīvesveidu iepazīstināja Agrita Sabīne Puķīte, kura pati ir šāda dzīvesstila piekritēja.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv