Daily Archives: 23/10/2019Sociālā dienesta pieredzes apmaiņas brauciens uz Tartu

Download PDF
2019. gada 18. oktobrī Jēkabpils novada Sociālā dienesta darbinieki devās skaistā un tālā pieredzes apmaiņas braucienā uz Igauniju, lai piedalītos SIA “Profesionālās pilnveides un supervīzijas centrs “AISMA” organizētajā izbraukuma seminārā ”Sociālā darba labā prakse Tartu pilsētā (Igaunija)”.

25. oktobrī itāļu stila vakars Kaldabruņā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

25. oktobrī plkst. 16.00 aicinām uz siltu itāļu stila vakaru Kaldabruņā, biedrības “Ūdenszīmes” telpās – tieši tas, kas vajadzīgs rudens tumsā un drēgnumā. Programmā: 2 pieredzes stāsti – Solvitas Kukles un Andras Priedes Itālijas iespaidu stāsti; ēdienu degustācija – līdzi ņemam itāļu ēdienus; filmas un diskusija – ko mēs gribētu iemācīties no itāļiem. Gaidīsim ciemos ar itāliska ēdiena šķīvīti rokās!

Aknīstes novads un Jēkabpils novads Karjeras nedēļā izzināja nākotnes profesijas

Download PDF

Aknīstes novada Aknīstes vidusskolā un Jēkabpils novadā Rubeņu pamatskolā no 14. līdz 18.oktobrim norisinājās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras fokusā bija nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū.

Karjeras nedēļā piedalījušies vairāk nekā 137 000 jauniešu

Download PDF

Karjeras nedēļas pasākumos no 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados piedalījās vairāk nekā 137 000 jauniešu. Latvijas skolās notika dažādi ar karjeras izvēli un nākotnes profesijām saistīti pasākumi – diskusijas ar dažādu nozaru profesionāļu dalību, interaktīvas stundas, domnīcas, atvērto durvju dienas, radošās darbnīcas, akcentējot mākslīgā intelekta un tehnoloģiju lomu nākotnes darba tirgū.

Karjeras nedēļa Krustpils novadā

Download PDF

Karjeras nedēļa Sūnu pamatskolā

Karjeras nedēļas laikā (14.10.-18.10.) pie katras klases viesojās vecāku pārstāvji vai pieaicinātie viesi, kas pastāstīja par savu profesiju, nodarbošanos, amatu.

Karjeras nedēļā Viesītes novada jaunieši diskutēja par nākotnes profesijām

Download PDF

Šogad vairāk nekā 386 jauniešu Viesītes novadā piedalījās ikgadējās Karjeras nedēļas pasākumos, kuri šogad veltīti nākotnes profesijām un prasmēm, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļu jau septīto gadu organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar pašvaldībām.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv