Daily Archives: 15/10/2019Iedzīvotāju diskusija par sabiedrības saliedēšanu

Download PDF

21. oktobrī plkst. 11.00 Jēkabpils NVO Resursu centrā (Jaunā iela 39i, Jēkabpils),  DC KOPĀ BŪT zālē Zemgales NVO Centrs aicina ikvienu Zemgales iedzīvotāju piedalīties Latvijas politikas veidošanā – Saliedētas sabiedrības pamatnostādņu izstrādē. Šis dokuments noteiks, kādi sabiedriskie procesi tiks veidoti Latvijā pēc 2021. gada.
Svarīgi, lai plānošanas dokumenti un, jo īpaši, sabiedrības saliedēšanas pamatnostādnes tiktu izstrādāti, balstoties uz iedzīvotāju vēlmēm, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, tautības un pilsonības vai darbības veida.

Bezdarbnieki var saņemt finansiālu atbalstu ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai

Download PDF

Daudzi darba ņēmēji, ilgus gadus strādājot kādā noteiktā profesijā un praktiskajā darbā iegūstot profesionālās zināšanas un prasmes, ir kļuvuši par sava aroda meistariem, bet viņiem nav atbilstošas profesionālās kvalifikācijas apliecības, un tas, darbu zaudējot, kļūst par nopietnu šķērsli jauna darba meklējumos.

Tiks labiekārtots rakstnieka Aleksandra Grīna parks

Download PDF

Pamatojoties uz Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes 08.10.2019 lēmumu Nr. 05.19.012950, ir uzsākta projekta “Rakstnieka Aleksandra Grīna parka izveide Jēkabpils novada Kalna pagastā” nr. 2019/AL24/6/A019.22.04/4 īstenošana.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv