Daily Archives: 09/10/2019ATCELTA stāvizrāde “Rūgtais pārītis” 11. oktobrī Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

UZMANĪBU!
Sakarā ar mazo interesi biļešu iepriekšpārdošanā, stāvizrāde “Rūgtais pārītis”, kas bija paredzēta Zasas kultūras namā 11. oktobrī plkst. 19.00, TIEK ATCELTA!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Viesītē aicina apmeklēt Latvijas Neatkarības kara simtgadei veltītos Nacionālo bruņoto spēku dienas pasākumus

Download PDF

Pirmdien, 14. oktobrī, Viesītē notiks Latvijas Neatkarības kara simtgadei veltīti Nacionālo bruņoto spēku dienas pasākumi, kuros piedalīsies aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Pēc tikšanās ar Viesītes novada domes priekšsēdētāju Alfonu Žuku aizsardzības ministrs A.Pabriks un Zemessardzes 3.Latgales brigādes 55. kājnieku bataljona komandieris majors Aleksandrs Sotņikovs piedalīsies ziedu nolikšanā pie Viesītes Brīvības pieminekļa.

Par Būvniecības informācijas sistēmas lietotāju apmācībām

Download PDF

Būvniecības valsts kontroles birojs (turpmāk – Birojs) atgādina, ka saskaņā ar Būvniecības likuma 21.pantu ar 2020.gada 1.janvāri būvniecības administratīvais process uzsākams elektroniski Būvniecības informācijas sistēmā (turpmāk – BIS). Birojs ir uzsācis vērienīgu apmācību kampaņu BIS lietotājiem, organizējot informatīvos reģionālos seminārus un tiešsaistes apmācības.

Latvijā skan: „Sēlijai būt!”

Download PDF

Aktualizējot jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģiona pastāvēšanu, kā arī iepazīstinot ar Latvijas piektā novada kultūras un vēstures vērtībām, sabiedriskās dzīves izpausmēm un personībām, 28. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) ar daudzveidīgu sarunu un aktivitāšu programmu norisinājās pasākums „Sēlijai būt!”.

Videoieraksts no Sēlijas novadu apvienības kopīgi organizētā pasākuma “Sēlijai būt!”

Download PDF

Aktualizējot jautājumu par Sēlijas kā atsevišķa reģiona pastāvēšanu, kā arī iepazīstinot ar Latvijas piektā novada kultūras, vēstures sabiedriskās dzīves izpausmēm un vērtībām, un personībām, 2019.gada 28. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) ar daudzveidīgu sarunu un aktivitāšu programmu norisinājās pasākums “Sēlijai būt!”.

10. un 11. oktobrī lekcijas par onkoloģijas profilaksi Rubeņos un Vidsalā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

10.10. plkst.15.00 Rubenes kultūras namā, Rubenes pagastā un 11.10. plkst. 10.00 Kalna pagasta pārvaldē, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros norisināsies lekcija par onkoloģijas profilaksi, kā arī pēc lekcijas būs pieejami ekspresstesti asinsspiediena, holesterīna, hemoglobīna un cukura līmeņa noteikšanai, kā arī speciālista rekomendācijas par iegūtajiem rezultātiem. Pasākumi bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv