Daily Archives: 08/10/2019Viesītē notiks otrā Latvijas pagastu Vietvārdu diena

Download PDF

2019. gada 18. oktobrī Paula Stradiņa skolā notiks Vietvārdu diena, ko rīko Latvijas Universitātes Latviešu valodas institūts sadarbībā ar muzeju “Sēlija” un Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru.

Lai apzinātu vietvārdu daudzveidību un to nozīmi visā Latvijā, Latvijas Universitātes (LU) Latviešu valodas jau otro gadu kādā no Latvijas pagastiem rīko Vietvārdu dienu. Pirmā šāda diena tika svinēta pērn Valkas novada Turnā, bet šogad tā tiks atzīmēta Sēlijas sirdī Viesītē.

Profesionālās kompetences pilnveides pasākumi izglītībā 2019./2020.m.g. septembrī

Download PDF

Pedagogu apmācības par veselības izglītības jautājumiem

Š.g.16. septembrī norisinājās pedagogu apmācības par atkarību izraisošajām vielām un procesiem darbam ar 10.-12. klašu skolēniem.

Bezmaksas apmācības par veselības izglītības jautājumiem piedāvāja Veselības ministrija Eiropas Sociāla fonda ietvaros. Apmācību mērķis – pilnveidot pedagogu profesionālo kompetenci un nodrošināt pēctecīgu veselības jautājumu apguvi vispārējā un profesionālajā izglītībā. Pedagogiem visā Latvijā tika dota iespēja piedalīties apmācībās darbam ar skolēniem trijās klašu grupās (1.-6. klase, 7.-9. klase un 10.-12. klase) par šādām tēmām:

Ceļš paliek ceļš, dažādība tikai gājējos. (Reinis Kaudzīte)

Download PDF

Ir sācies jaunais mācību gads. Atskaites punkts, lai izvērtētu pagājušajā mācību gadā paveikto.

2018./2019.m.g. Jēkabpils novada Izglītības pārvalde izvirzīja pamatdarbības  prioritātes:

  • atbalsta nodrošināšana jaunās pieejas sagatavošanai pirmsskolas izglītībā,
  • vispārējās izglītības kvalitātes paaugstināšanu,
  • atbalstu interešu izglītības un valstiskās audzināšanas īstenošanai.

Atceroties vasaras notikumus dzīvā kopienā

Download PDF

Biedrība “Sēļu pūrs” ar Jēkabpils novada pašvaldības finansiālu atbalstu NVO iniciatīvām pagājušajā vasarā īstenoja 2 dienu spilgtus pasākumus Zasā, kas sniedza ieguldījumu vietējās kopienas atdzīvināšanā un radošuma veicināšanā.

Par situāciju Lauku partnerībā „Sēlija”

Download PDF

Godājamās dalīborganizācijas, sadarbības partneri, LEADER projektu ieviesēji, kopienu aktīvisti un domājošie cilvēki!

 Mēs, Lauku partnerības „Sēlija” izpildvaras pārstāves un LEADER programmas vadītājas – Ieva Jātniece un Skaidrīte Medvecka – šoreiz publiskojam savu viedokli par notiekošo mūsu organizācijā. Tas saistāms ar faktu, ka publiskajā vidē pieejamais sludinājums par vakantajām amata vietām „Izpilddirektors” un „Izpilddirektora vietnieks”  ir izsaucis daudzus jautājumus.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv