Daily Archives: 07/10/201919. oktobrī koncerts “Ar ģitāru par dzīvi” Leimaņos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

19. oktobrī plkst. 19.00 Leimaņu Tautas namā koncerts “Ar ģitāru par dzīvi”. Grupām, solistiem, duetiem utt. aicinām pieteikt savus priekšnesumus līdz 17. oktobrim (iekaitot). Obligāts noteikums – vismaz viena ģitāra dzīvajā izpildījumā. Tālrunis informācijai: 28315265.
Koncerts bez maksas. Koncerta viesi – grupa “Pipari” (Cēsis).

Datu valsts inspekcija aicina piedalīties semināros un konferencē “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem”

Download PDF

No 2019. gada septembra līdz novembrim Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ludzā, Valmierā, Cēsīs un Rīgā norisināsies bezmaksas informatīvie semināri un konference mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, ar mērķi veicināt izpratni par Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām attiecībā uz personas datu apstrādi uzņēmumā. Semināra laikā tiks apskatīti praktiski piemēri, lai veiksmīgi ieviestu Regulas prasības praksē.

Piedalies konkursā, veltītā Latvijas brīvības cīnītājiem!

Download PDF

Latvijas Neatkarības karš (1918-1920)

Augškurzemes partizānu pulka 100. dzimšanas dienas gadā aicinām:

  • iedzīvotājus (skolēnus un citus dažādu vecumu interesentus) piedalīties konkursā „Vēstule Latvijas brīvības cīnītājam pirms 100 gadiem” (skat. nolikumu),
  • Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Neretas novada, kā arī Ilūkstes novada publiskās un skolu bibliotēkas apzināt savas pilsētas vai pagasta brīvības cīnītājus – Augškurzemes partizānu pulka (vēlāk Latvijas nacionālās armijas 3. Jelgavas kājnieku pulka) karavīrus, Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus, viņu pēctečus, tos, kuri paši vai viņu piederīgie par piedalīšanos Sēlijas un visas Latvijas atbrīvošanā saņēma apbalvojumus un zemi, un pēctečus, kuri turpina saimniekot viņu īpašumā,
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv