Monthly Archives: oktobris 2019Arī šogad tiks rīkota labdarības akcija “Dzīvo vesels!”

Download PDF

Jēkabpils reģionālās slimnīcas apkalpotajā teritorijā par tradīciju kļuvusi labdarības akcija “Dzīvo vesels!”. Tās laikā pacientiem tiek nodrošinātas bezmaksas medicīniskās konsultācijas, savukārt daļai pacientu – bezmaksas operācijas. Idejas iniciators ir traumatologs ortopēds Kaspars Ūdris, kurš par šo iniciatīvu pirms dažiem gadiem saņēma apbalvojumu “Latvijas Lepnums” nominācijā “Vairāk, nekā prasa pienākums”. Labdarības akcija “Dzīvo vesels!” norisināsies arī šogad.

Profesionālās kompetences pilnveides pasākumi izglītībā 2019./2020.m.g. oktobrī

Download PDF

2. un 3. oktobrī sadarbībā ar LU Starpnozaru iniciatīvu centru norisinājās pirmie semināri pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “Skolu vadības loma jaunā mācību satura un pieejas mācībām ieviešanai skolā”.

Novadu un pilsētas izglītības iestāžu skolu komandas ieguva zināšanas par  pārmaiņām izglītībā, par  ceļu uz mācīšanās pieejas maiņu skolā, vērtēšanu mācīšanās uzlabošanai, datu ievākšanu, analīzi un lietošanai skolas darbā, kā arī par skolas pārmaiņu iniciatīvas plānošanu. Turpmākie semināri plānoti novembrī un decembrī.

Karjeras nedēļa Jēkabpils novada skolās

Download PDF

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) jau septīto gadu organizēja Karjeras nedēļu, kas norisinājās laika posmā no 14. līdz 18. oktobrim, visās Latvijas pilsētās un novados. Tās mērķis ir jauniešu iesaistīšana dažādās karjeras izglītības aktivitātēs – apmeklēt uzņēmumus, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, piedalīties diskusijās un radošajās darbnīcās.

Aizvadīts ikgadējais koncerts – konkurss „Atnāc ar savu dziesmu”

Download PDF

Ar pozitīvām emocijām aizvadīts ikgadējais koncerts – konkurss „Atnāc ar savu dziesmu”. Daudziem mūzikas mīļotājiem šis ir iemesls reizi gadā saņemties un uzkāpt uz skatuves, citiem tas ir kārtējais iemesls parādīt savu talantu plašākai publikai, bet pārējiem tā ir iespēja baudīt lielisku koncertu.

“Baltais Ceļš” | oktobris 2019

Download PDF

Spied uz attēla, lai lasītu!

Iznācis Zasas vidusskolas informatīvā izdevuma “Baltais Ceļš” jaunākais – oktobra – numurs.

Lonija Līce – At­zi­nības krusta kavaliere

Download PDF

Valsts prezidents Egils Levits 18. novembrī svinīgā ce­remonijā Rīgas pilī pasniegs augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu – 74 sabiedrības pārstāvjiem. Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2019. gada 18. oktobra lēmumu par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Triju Zvaigžņu ordenis tiks piešķirts 31 izcilai personībai, Viestura ordenis – 9, bet Atzinības krusts – 34.

Izveidota Zasas dzirnavu vēsturiskā ekspozīcija

Download PDF


Kopš 2005. gada Zasas dzirnavu īpašnieks H. Kortmans daudz darījis Zasas dzirnavu sakopšanā, atjaunošanā un popularizēšanā. Daudz ko veicis sadarbībā ar vietējiem iedzīvotājiem: Zasas dzirnavu vēstures izpēti, sakopšanas talkas, pasākumus bērniem un jauniešiem. Jēkabpils novada pašvaldības NVO un iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursā līdzfinansētā projekta “Zasas dzirnavu vēsturiskā ekspozīcija” ietvaros ir izveidota vēsturiska ekspozīcija, kas, iepriekš piesakoties, būs pieejama gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Zasas viesiem bez maksas.

Pasākumi Dignājas bibliotēkā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Sagaidot Latvijas Republikas 101. dzimšanas dienu, Dignājas bibliotēkā no 5. novembra apskatāma izstāde: “LATVIJAS BRĪVĪBAS CĪŅAS. AUGŠZEMES PARTIZĀNU PULKAM-100”

  22. novembrī, Dignājas bibliotēkā plkst. 16.00 pasākums: “Šī zeme ir Dieva dāvana”

  29. novembrī Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas ietvaros, Dignājas Ģimeņu centrā plkst. 16.00 notiks literārs pasākums bērniem “Svētki Ziemeļvalstīs

Dignājas bibliotekāre D. Grigorjeva

Ābeļu bibliotēkas aktualitātes

Download PDF

Novembrī Ābeļu bibliotēkā būs skatāma izstāde “Ar Ābeļu pagastu saistītie Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri”.

No 09.12. līdz 22.12. Ābeļu bibliotēkā skatāma rokdarbu pulciņa “Bitītes” sarūpētā rokdarbu izstāde “Ziemassvētki klāt!”.

11.12. un 18.12. no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 Ābeļu bibliotēkā notiks čaklo rūķu Ziemassvētku darbnīca, kurā aicinām piedalīties visus interesentus, veidosim apsveikumu kartiņas, dāvanu kastītes, zīmēsim, līmēsim, tamborēsim, gatavosim dāvaniņas!

Spoku nakts Dignājas pamatskolā

Download PDF

Mūsu skolas bēniņos dzīvo Melnais zābaks. Lai Melnajam zābakam nebūtu vienam garlaicīgi un tas netraucētu mums mācīties, mēs – devītie, jau vairākus gadus pēc kārtas oktobra beigās rīkojam Spoku nakti.

Šogad Spoku nakts notika 18. oktobrī.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv