Daily Archives: 24/08/2019Vēlās vasaras Lielais mākslas piedzīvojums Zasā

Download PDF

No 24. jūlija līdz 3. augustam Zasā ilga nepārtraukts mākslas un kopienas pasākumu maratons ar Lietuvas partneru un viesu piedalīšanos.

Nakts turnīrs Dunavā

Download PDF
Nakts turnīrs Dunavā norisinājās jau trešo gadu un pulcēja 12 pludmales volejbola komandas vīriešu konkurencē, 4 pludmales volejbola komandas sieviešu konkurencē, kā arī pa 4 komandām florbolā un strītbolā. Visas nakts garumā mums spēlēja mūziku “DJ Ainārs”, kā arī bija pieejama grila vieta.

24. augustā Volejbola turnīrs Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

24. augustā no plkst. 10.00 Zasā Jēkabpils novada atklātais Volejbola turnīrs: volejbols 4:4 (+1) sieviešu un vīriešu komandām, lodes grūšana + dažādas aktivitātes lieliem un maziem. Bez iepriekšējas pieteikšanās, bez dalības maksas.

<< NOLIKUMS >>

Pasākuma laikā var notikt filmēšana vai fotografēšana. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti Jēkabpils novada mājaslapā, informatīvajos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Veselību veicinoša nometne Leimaņos

Download PDF
Jau trešo gadu Jēkabpils novada pašvaldībā norisinās veselību veicinošas nometnes projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Šogad nometnē piedalījās 20 novada bērni vecumā no 8 – 12 gadiem un nometnes bāzes vieta, kā ierasts, bija Bērzgala pamatskola Leimaņu pagastā.
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv