Daily Archives: 02/08/20195. augustā ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE

Download PDF

2019. gada 5. augustā plkst. 12.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDE.

Darba kārtība

 

Ar 5. augustu darbu uzsāks Dignājas pagasta feldšerpunkts

Download PDF

Adrese: “Kamenes”, Vandāni, Dignājas pagasts, Jēkabpils novads

Feldšerpunkta telefons: 29714170

Feldšeris: Jeļena Jeršeslavceva

Dignājas feldšerpunkta pieņemšanas laiks:

pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 – 17.00

VUGD veiks iedzīvotāju aptauju par ugunsdrošību

Download PDF

Lai sekmētu ugunsdrošības uzlabošanos valstī, no 1. augusta līdz 31. oktobrim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) veiks dzīvojamo māju iedzīvotāju aptauju un konsultēs par ugunsdrošību dzīvesvietās.

2018. gadā valstī reģistrēti 9134 ugunsgrēki, kuros cieta 302 cilvēki, bet gāja bojā 81. No visiem ugunsgrēkiem 2087 jeb gandrīz 23% bija izcēlušies tieši dzīvojamās mājās un, analizējot šos ugunsgrēkus, var secināt, ka vairumā gadījumu degšanas platības ir ļoti nelielas – tās nepārsniedza 1m2, turklāt izcelšanās vieta biežāk bijusi virtuve.

Ar vērienīgiem pasākumiem visā Latvijā atzīmēs Baltijas ceļa 30 gadu jubileju

Download PDF

Jau pēc trim nedēļām, 23. augustā, apritēs trīsdesmit gadi kopš aptuveni divi miljoni Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāju sadevās rokās, veidojot cilvēku ķēdi, kas savienoja Baltijas valstu galvaspilsētas – Tallinu, Rīgu un Viļņu. 

No 2020.gada 1.janvāra prasības ugunsdrošībai mājokļos kļūs stingrākas

Download PDF

Nākamā gada 1.janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības – visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš: “Ugunsdrošība ir ļoti būtiska sabiedrības ikdienā, jo ikvienu cilvēku par piemeklēt ugunsnelaime, kad īsā laikā tiek zaudēta ne tikai visa mājokļa iedzīve, bet nereti arī cilvēka dzīvība!

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv