Daily Archives: 04/07/2019Uzsākta pirmsskolas izglītības iestādes veidošana Ābeļu pagasta Brodos

Download PDF
10. jūnijā tika uzsākta vairāku Ābeļu pagasta pārvaldes telpu pārbūve par pirmsskolas izglītības iestādes aprīkotām telpām.

Aicina pieteikt bērnus Ābeļu pamatskolas pirmsskolas izglītības programmā

Download PDF

No 1.septembra Ābeļu pamatskola plāno pirmsskolas izglītības programmu bērniem no 1,5 gadiem īstenot arī adresē – Jēkabpils novads Ābeļu pagasts Brodi Aldaunes iela 13.

Aicinām pirmsskolas vecuma bērnu vecākus izmantot šo  iespēju un interesēties par pieteikšanos pie lietvedes (t.65236835) no plkst.9.00 – 12.00.

Jēkabpilī varēs iepazīt e-pakalpojumus un pārbaudīt erudīciju

Download PDF

Sestdien, 6. jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija! Dari digitāli!” viesosies Jēkabpilī, Jēkabpils Vecpilsētas laukumā. Programmas aktivitāšu teltī apmeklētājiem būs iespēja pieteikties eID kartei un eParakstam, kā arī  saņemt informāciju par noderīgiem e-pakalpojumiem.

Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 24.07.2019. – 28.07.2019.

Download PDF

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 24. – 28. jūlijam.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv