Monthly Archives: jūnijs 2019Veikta grants ceļu apstrāde pret putekļiem Ābeļu pagasta ciematos

Download PDF

Jūnija mēnesī VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” pēc Ābeļu pagasta pārvaldes lūguma veikusi apstrādi pret putekļiem uz sekojošiem ceļa posmiem Ābeļu pagastā:

Amatniecības centra “Rūme” rīkotās aktivitātes Zasā šovasar

Download PDF

Download PDF

29. jūnijā “Ūsiņa kauss 2019” Ābeļu pagastā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

29. jūnijā no plkst. 11.00 Ābeļu pagasta “Luģeniekos” biedrības “Ūsiņš” organizētās Latvijas Jātnieku Federācijas jāšanas sacensības “Ūsiņa kauss 2019”. Sacensības finansiāli atbalsta Jēkabpils novada pašvaldība.

No jūlija stājas spēkā bērna adopcijas pabalsts

Download PDF

No 2019. gada 1. jūlija tiek ieviests jauns pabalsta veids – bērna adopcijas pabalsts. Jauno atbalsta mehānismu adoptētājiem pēc tiesas sprieduma par adopcijas apstiprināšanas spēkā stāšanos paredz pavasarī Saeimā pieņemtie grozījumi “Valsts sociālo pabalstu likumā” un Ministru kabineta noteikumi “Kārtība, kādā piešķir un izmaksā bērna adopcijas pabalstu”.

Jēkabpils novadā “Stikla šķiratlonā” sašķirotas 9,52 tonnas stikla

Download PDF
Jēkabpils novadā noslēdzies Vislatvijas “Stikla šķiratlons”, kura laikā no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņēma izlietoto un nevajadzīgo stikla iepakojumu. Jēkabpils novadā Vislatvijas “Stikla šķiratlonam” pieteicās 55 mājsaimniecības, kuras sašķirojušas un pārstrādei nodevušas 9,52 tonnas stikla atkritumu – dažādas nevajadzīgās pudeles un burkas.

Sēlijas novadu apvienības sapulce Ilūkstē

Download PDF
20. jūnijā Ilūkstē norisinājās kārtējā Sēlijas novadu apvienības dalībnieku sapulce. Šajā reizē kopīgi ar visiem septiņiem Sēlijas novadu priekšsēdētājiem ierādās arī novadu sabiedrisko attiecību speciālisti, kultūras darbinieki, tūrisma speciālisti un Sēlijas radošie cilvēki, lai pārrunātu par septembrī notiekošo Sēlijas dienu un Sēlijas filmu.

Izsaki viedokli par saistošo noteikumu projektu!

Download PDF

Novada iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par saistošo noteikumu “Par materiālo atbalstu pilngadību sasniegušajam bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnamprojektu, kas šobrīd tiek izstrādāti un tiks apstiprināti šā gada 27. jūnijā Jēkabpils novada domes sēdē.

Iedzīvotāji līdz šā gada 26. jūnija plkst. 17.00 ir aicināti iesniegt savus priekšlikumus elektroniski pa e-pastu: gita.loca@jekabpilsnovads.lv .

27. jūnijā – DOMES SĒDE

Download PDF

2019. gada 27. jūnijā plkst. 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Leimaņu Tautas namam – 80 (Video)

Download PDF

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv