Daily Archives: 28/05/2019Jēkabpils novada pašvaldība plāno iegādāties ugunsdzēsības automašīnu

Download PDF
Izvērtējot radušos situāciju pašvaldībā, ka bieži vien ugunsdzēsēji no apkārt esošajām pilsētām nepaspēj laicīgi ierasties novada attālākajās vietās un veikt dzēšanas darbus, kā arī, lai sniegtu operatīvi ātru atbalstu ugunsdzēsības jomā atbildīgajiem dienestiem, novada iedzīvotājiem, uzņēmumiem un blakus esošākajiem novadiem un spētu savlaicīgi novērst ugunsgrēkus, Jēkabpils novada pašvaldība plāno iegādāties lietotu ugunsdzēsības automašīnu un aprīkojumu.

Izlaidumi Jēkabpils novada izglītības iestādēs

Download PDF

Ābeļu pamatskolā 15. jūnijā plkst. 16.00;
Dignājas pamatskolā 15. jūnijā plkst. 18.00;
Rubeņu pamatskolā 15. jūnijā plkst. 19.00 Rubenes kultūras namā;
Zasas vidusskolā 9. un 12. klasei 22. jūnijā plkst. 18.00 Zasas kultūras namā.

Jēkabpils novada Izglītības pārvalde

Zasas vidusskolas skolēni apciemo izklaides parku „Avārijas Brigāde”

Download PDF
Zasas vidusskolas 4. un 5. klases skolēni 24. maijā Iniciatīvas „Skolas soma” ietvaros devās uz izklaides parku „Avārijas Brigāde”, Lēdmanes pagastā, Lielvārdes novadā, kur notika nodarbība „Ieskaties, iejūties, līdzdarbojies kopā ar animācijas filmu un pasaku varoņiem” ar mērķi: iepazīt režisora Jāņa Cimermaņa slaveno multfilmu Avārijas Brigāde varoņus, atkārtot un nostiprināt zināšanas literatūrā par mācību gada laikā apgūtajām literārajām un tautas pasakām, kā arī sporta stundās gūtās prasmes un iemaņas pārbaudīt nestandarta situācijās.

Publicēts pētījums Skolu indekss; reģionu skolas ir aktīvākas

Download PDF

Ziemeļvalstīs lielākā biznesa IT kompānija Visma ir publicējusi Latvijas vispārizglītojošo Skolu indeksu, kas veidots, balstoties uz skolēnu dalību starptautiskajā informātikas un algoritmiskās domāšanas konkursā Bebr[a]s 5. – 12. klasei. Rezultāti liecina, ka reģionu skolas ir aktīvākas un iekļaujošākas skolēnu iesaistīšanā ārpusskolu aktivitātēs – no 481 skolas, kas piedalījās, 80% bija no reģioniem.

28. maijā Mežgalē bezmaksas lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem pieaugušajiem

Download PDF

28. maijā plkst. 14.00 Sociālās aprūpes namā “Mežvijas” Mežgalē lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem pieaugušajiem. Bez maksas.

Zasas vidusskolas skolēni iepazīst uzņēmējdarbības iespējas laukos

Download PDF

7. klases skolēni jau ilgstoši piedalās konkursā “Šodien laukos”, pildot dažādus uzdevumus, tāpēc 22. maijā tieši pie 7. klases skolēniem, uzaicinot pievienoties arī 6.klasi, ieradās Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra pārstāve Anita Putka, lai interaktīvā sarunā pastāstītu par LLKC darbu un noskaidrotu skolēnu zināšanas un viedokli par uzņēmējdarbības iespējām laukos.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv