Daily Archives: 21/05/2019Aicina vecākus iepazīties ar Zasas vidusskolas pirmsskolas grupu darbību

Download PDF

Aicinām 4. jūnijā plkst. 15.30 uz Zasas vidusskolas pirmsskolas grupu vecāku tikšanos. Informēsim par darba organizāciju pirmsskolā jaunajā 2019./2020. mācību gadā. Gaidīsim vecākus, kuru bērni jau apmeklē pirmsskolas grupas vai plāno to darīt ar 2019. gada 2. septembri.

Nosvinēti Daugavas svētki

Download PDF

Ik gadu, kad pavasara reibinošā elpa dveš ievziedu un ābeļu burvīgo pieskārienu, Daugava svin savus svētkus, uz kuriem aicina tuvus un tālus ciemiņus – dziedātājus, dejotājus, mūziķus un vienkārši sirsnīgus cilvēkus, lai vienotos kopīgā dvēseliski emocionālā mirklī.

Klāt Eiropas Parlamenta vēlēšanas!

Download PDF

Mums visiem rūp Eiropas nākotne, jo mēs esam Eiropa, tāpēc ir būtiski 25. maijā piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai Eiropu vadītu cilvēki, ar kuriem mēs lepojamies, kuriem mēs uzticamies.

Lai piedalītos Eiropas vēlēšanās, ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID) un cilvēkam vēlēšanu dienā jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Tūrisma maršruts “Baltu ceļš”

Download PDF

Sēlijas novada skolas

Download PDF

Kad daba ietērpjas koši zaļās krāsās, putni atgriežas savās ligzdās, kad gaiss smaršo pēc prieka, mīlestības un līksmes, Dagdas novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja Marija Micķeviča rīko ikgadējo pieredzes apmaiņas braucienu Dagdas novada izglītības iestāžu vadītājiem un pedagogiem.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv