Daily Archives: 07/05/2019VUGD 10. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Download PDF

10. maijā no plkst. 10.30 līdz 10.50, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centru, visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

VUGD aicina uz Atvērto durvju diena 17. maijā!

Download PDF

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 154.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Diskutē par sadarbības iespējām starp Jēkabpils novada un Šarkovščinas rajona skolām

Download PDF
2018. gada rudenī Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes darbinieki un Jēkabpils novada skolu direktori apmeklēja Baltkrievijas Republikas Šarkovščinas rajona skolas, lai iepazītos ar izglītības sistēmu Baltkrievijā.

Maijā Zemgalē pārbaudīs ugunsdrošību daudzdzīvokļu mājās

Download PDF

Šī gada maija mēnesī Zemgalē daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (turpmāk – VUGD) amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm (turpmāk – amatpersona) veiks ugunsdrošības pārbaudes.
„Ugunsdrošību dzīvojamā sektorā veido ne tikai tas, kā katra atsevišķa dzīvokļa iemītnieki rūpējas par ugunsdrošību – uzstāda dūmu detektorus, ievēro piesardzību, lietojot atklātu liesmu utt., bet arī no tā, cik lielā mērā koplietošanas telpās tiek ievērotas ugunsdrošības prasības.

8. un 10. maijā radošās darbnīcas Vandānos

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

8. maijā plkst. 16.00 Vandānos Ģimeņu iniciatīvu telpā radošā darbnīca – apsveikumu izgatavošana no papīra. Nodarbību vadīs kultūras pasākumu organizatore A.Ozoliņa. 10. maijā plkst. 16.00 radošā darbnīca “Dzeja māmiņai”. Nodarbību vadīs bibliotēkas vadītāja D.Grigorjeva.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv