Daily Archives: 23/04/2019Ilgstoša sausuma dēļ grants autoceļi pastiprināti put; šķīdoņa masas ierobežojumi atcelti

Download PDF

Ilgstošais sausuma periods ir ietekmējis grants autoceļu stāvokli un tie pastiprināti put. Šādos apstākļos redzamība var būt pasliktināta, tāpēc aicinām autovadītājus izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu.

Lai iespēju robežās uzlabotu dzīves apstākļus tiem, kas dzīvo grants autoceļu tuvumā, valsts ceļu uzturētāji VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) atsevišķās vietās veic atputekļošanu ar kalcija hlorīdu – ceļa posmu greiderē un tad CaCl₂ pārslas tiek

25. aprīlī – DOMES SĒDE

Download PDF

2019. gada 25. aprīlī plkst. 11.00

Jēkabpils novada pašvaldības sēžu zālē

Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī

DOMES SĒDE.

Darba kārtība

Lieldienu sarīkojums Vandānos (FOTO)

Download PDF

27. aprīlī Pavasara balle Zasā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

27. aprīlī, kad čakli būsiet pastrādājuši Lielajā talkā, aicinām atpūsties Zasas kultūras namā – ballē, kopā ar grupu “Zemeņu iela”. Ieejas maksa ballē – 5,00 eiro. Ieeja no 16 gadu vecuma! Galdiņus iespējams rezervēt līdz 26. aprīlim, zvanot vai rakstot uz telefona numuru 20371520.

Lieldienu zaķu skrējiens Zasā

Download PDF

Latviešu ticējumi vēsta, ka, ja Lieldienās līst, būs ražīga vasara, tāpēc, par spīti laikapstākļiem, Lieldienu svinētāji šogad bija priecīgā noskaņojumā. 1. aprīlī pie Zasas kultūras nama pulcējās lieli un mazi zaķi, lai dotos svētku skrējienā.

1. maijā Alūksnes pūtēju orķestra parāde Leimaņos!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

1. maijā plkst. 14.30 pie Leimaņu Tautas nama ar defilē programmu parādi uzstāsies E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris!

Jēkabpils novada Zolītes čempionāta izskaņa

Download PDF

5. aprīlī Dignājas pamatskolas viesmīlīgajās telpās tikās Jēkabpils novada kā arī viesu komandas, lai noskaidrotu prasmīgākos zolmaņus. Šajā posmā visvairāk „Lielās” (6) kā arī “Mazās Zoles”(2) uzvarēt izdevās Dignājas komandas pārstāvim Mārtiņam Raginskim. Individuālajā vērtējumā dāmu konkurencē šoreiz vislabāk veicās Iritai Novikai (Birži).

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv