Daily Archives: 17/04/2019Ar 19. aprīli izsludina ugunsnedrošo periodu mežā

Download PDF

Valsts meža dienests ar 2019. gada 19. aprīli izsludina ugunsnedrošo periodu mežā. Ugunsnedrošajā periodā mežā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu. Ugunskurus atļauts kurināt tikai īpaši ugunskuriem ierīkotās vietās, kā arī aizliegts pārvietoties ārpus meža ceļiem ar motorizētiem transportlīdzekļiem. Jebkuri dedzināšanas darbi mežā vai tā tiešā tuvumā jāsaskaņo ar Sēlijas virsmežniecību vai attiecīgajām mežniecībām.

Par jebkuru aizdegšanos mežā vai tā tuvumā jāziņo Sēlijas virsmežniecības inženierim Jurim Čaupjonokam, mob. tālr. 29422024, meža ugunsdzēsības stacijas vadītājam Jānim Iļjinam, mob. tālr. 25357188 vai vietējam mežzinim.

Dziesma pretī pavasarim…

Download PDF

Koris “Noskaņa”

Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku sekmīga norise ir saistīta ar starpsvētku posmu. Šajā laika periodā ir būtiska nepārtraukta kolektīvu darbība. Ikviens dziedātājs korī ir svarīgs un gaidīts. Lai nodrošinātu koru nozares pilnvērtīgu darbību un koru dalību 2019. gada Valsts nozīmes svētkos un pasākumos, 13. aprīlī Jēkabpils novada Kalna kultūras namā notika Jēkabpils apriņķa koru “Pavasara koncerts-skate”.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv