Daily Archives: 11/04/2019Jūnijā Jelgavā notiks 4. Latvijas Lauku kopienu parlaments

Download PDF

No 2019. gada 6. līdz 7. jūnijam Zaļeniekos, Jelgavas novadā notiks 4. Latvijas Lauku kopienu parlaments, aktualizējot esošās un briestošās pārmaiņas lauku telpā.

Informatīvajā telpā mēs nemitīgi dzirdam, ka no Latvijas laukiem cilvēki aizbrauc, sabiedrības noveco, ir apgrūtināta infrastruktūras un pakalpojumu pieejamība, nav kvalificētu darbavietu,

Eiropas atzinība biedrības „ŪDENSZĪMES” projektam „Gaismas koka darbnīca”

Download PDF

Lauku partnerības darbības efektivitātes viens no rādītājiem ir katrs veiksmīgi īstenots LEADER projekts. Vēl jo lielāks lepnums, ja projektam ir sabiedrības atzinība. Plaši izskanējusi informācija par biedrības “Ūdenszīmes” īstenotā projekta “Gaismas koka darbnīca” pozitīvo ietekmi uz biedrības un kopienas attīstību.

Ābeļu pamatskola aicina uz atvērto durvju dienu

Download PDF

2019. gada 18. aprīlī plkst. 9.00 ĀBEĻU PAMATSKOLA AICINA UZ ATVĒRTO DURVJU DIENU topošo pirmklasnieku un pirmsskolas grupas piecgadīgo un sešgadīgo bērnu vecākus.

Ābeļu pamatskolā rosīgs pavasara sākums

Download PDF

Marts ir pirmais pavasara mēnesis. Pēc ziemas miera mostas daba. Taču Ābeļu pamatskolas audzēkņi un skolotāji ziemā nebūt nebija devušies snaudā, tālab jāteic, ka viņi turpina moži rosīties! Gan pieminot represētos, gan piedaloties konkursos, gan sakopjot skolas apkārtni.

Mēs esam lasītāji!

Ābeļu pamatskolas bibliotēka “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” piedalās jau kopš iniciatīvas aizsākuma – 2001. gada.

Lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” ir LR Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva, kas darbojas kopš 2001. gada.

Jēkabpils novada amatierteātri tiekas Teātru karuselī Dubultos

Download PDF

27. martā tika atzīmēta Starptautiskā teātra diena. Kalna pagasta kultūras namā jau divdesmito gadu notika teātru dienām veltīts pasākums “Teātru karuselis”. Šogad “karuselī griezās” Jēkabpils novada amatierteātri.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv