Daily Archives: 10/04/2019Par dabas apsekošanu Jēkabpils novadā 2019. gadā

Download PDF

Līdz ar veģetācijas sezonu un pavasara atnākšanu ir sākusies arī dabas skaitīšanas trešā sezona. Šogad Dabas aizsardzības pārvaldes (Pārvalde) uzdevumā 247 dabas eksperti pētīs Latvijas teritoriju, arī Jēkabpils novadu, uzskaitot Eiropas Savienības (ES) nozīmes aizsargājamos biotopus – viendabīgas teritorijas, kurās sastopama liela bioloģiskā daudzveidība.

VARAM iespējamās pašvaldību reformas prezentācija

Download PDF

 

 

21. aprīlī piedalies Lieldienu zaķu skrējienā Zasā!

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Oliņ, boliņ, džimpiņ, rimpiņ, kājiņ, vējiņ, bums!
Tūlīt jau klāt būs pavasara gaidītākie svētki- Lieldienas. Svētki, kuros neiztikt bez skaisti krāsotām Lieldienu olām, ģimeniskas kopā būšanas un Lieldienu zaķa ciemošanās ikvienās mājās.

Stīgu uzvilkšana un stāvošo ūdeņu kustināšana!

Download PDF

Tūrisma, pasākumu un siltuma sezona ir teju klāt, spožā pavasara saule izgaismo visus putekļainos kaktus. Esam mazliet iesūnojuši un apraduši ar savas vietas kārtību (vai nekārtību) – tā nospriedām savā Kaldabruņas kolektīvā. Vajadzētu kādu mazu pasākumu, kas mūs sapurina, dod jaunu iedvesmu un sparu. Taču, tikko sākām runāt ar citu jauku vietu uzturētājiem, sapratām – visiem tas ir vajadzīgs, visiem!

Aizvadīts tautas deju kolektīvu koncerts-skate Viesītes kultūras pilī

Download PDF

Lai arī Dziesmu un deju svētki aizvadīti, kolektīvi turpina savu darbu. Darba dienu vakaros dejotāji tiekas kultūras namos, lai apgūtu jaunas dejas gan savam priekam, gan svētku repertuāram. Tiek rīkoti deju koncerti, kolektīvu jubileju koncerti… Kolektīvi brauc ciemos uz tālākām un tuvākām vietām, lai ar savu degsmi un dejotprasmi priecētu skatītājus.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv