Daily Archives: 09/04/2019Aicina pieteikties mūzikas festivālam “Saules ritmi Sēlijā”

Download PDF

Aicinām pieteikties IV Bērnu un jauniešu populārās mūzikas festivālam “SAULES RITMI SĒLIJĀ”, kurš notiks 2019. gada 7.- 8. jūnijā, Jaunjelgavā!

Festivāla mērķis: noorganizēt populārās mūzikas festivālu bērniem un jauniešiem “Saules Ritmi Sēlijā”, iesaistot solistus un mazos mūzikas kolektīvus- popgrupas, vokālās grupas, vokāli instrumentālās un instrumentālās grupas- vecumā no 8 līdz 20 gadiem.

17. aprīlī Jēkabpilī lauksaimniecības pārvaldes seminārs par LAD aktualitātēm

Download PDF

Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde 2019. gada 17. aprīlī Jēkabpilī, Rīgas iela 111 rīko semināru par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm.

  • 09.45-10.00 Dalībnieku reģistrācija
  • 10.00-10.15 “LAD aktualitātes”

Izvērtēti biznesa ideju konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” iesniegtie projektu pieteikumi

Download PDF

Šogad Jēkabpils novada pašvaldības rīkotajā biznesa ideju konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” saņemti 6 projektu pieteikumi. Priecē, ka novada iedzīvotāji un uzņēmēji ir novērtējuši pašvaldības doto iespēju uzsākt vai uzlabot savu biznesa ideju, piedaloties projektu konkursā. Lai gan divas biznesa idejas nācās noraidīt, jo neatbilda nolikuma prasībām, trīs no iesniegtajiem projektu pieteikumiem saņēma pietiekošu novērtējumu, lai varētu savu biznesa ideju īstenot dzīvē.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv