Daily Archives: 08/04/2019



Skatāma Leimaņu pagasta rokdarbnieku izstāde

Download PDF
Adījumi, tamborējumi (cimdi, zeķes, cepures, plecu lakati), austi grīdceliņi un segas, keramikas darbi, mezglojumi. Akvareļu, pērlīšu, krustdūrienu gleznas, logu vitrāža, dekoratīvi spilveni, izšūti galdauti un sedziņas un daudz dažādi citi rokdarbi un darbiņi ir apskatāmi Leimaņos un būs skatāmi Mežgalē! Leimaņu pagastā dzīvo radoši un atsaucīgi cilvēki – rokdarbnieki! Nāciet skatīties un priecāties!

Līdz 29. aprīlim skatāma rokdarbu izstāde Dunavā

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

No 9. – 29. aprīlim Dunavā sabiedrisko resursu centrā biedrība “Dzīves prasme” rīko rokdarbu izstādi – pārdošanu “Saiviņas ceļš”. Izstādē varēs aplūkot austus pirts linu dvieļus, galda sedziņas, grīdas paklājus.

Traktortehnikas eksaminācijas veikšanas un apliecības apmaiņas iespējas

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) ir pārskatījusi un tā rezultātā pilnveidojusi traktortehnikas eksaminācijas veikšanas iespējas, kā arī atgādina par traktortehnikas vadīšanas klāsta paplašināšanos līdz ar traktortehnikas vadītāja apliecības maiņu.

Kādus atkritumus Lielajā Talkā izvedīs Jēkabpils novadā?

Download PDF

Kā ziņo Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors J.Subatiņš, “Šogad Lielajā Talkā neviens atkritumu poligons nepieņems atkritumus bez maksas, līdz ar to talku rīkotājiem īpaši jāpadomā par to, kā savāktie atkritumi, kurus nav iespējams apstrādāt uz vietas, tiks izvesti.

Pašvaldības īpašumos rīkotajās talkās atkritumu savākšanu un izvešanu tam paredzētos īpašos talkas maisos nodrošinās pašvaldība,

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv